Tänapäeval juhivad naised mehi sõltumata nende rasketest elu olukordadest. Teisest küljest, kannatavad naised aga ärevuse, depressiooni ja raskete suhete all ning tihti ei leia väikestest asjadest rõõmu. Tegemist on etapiga nende elus, kus nad vajavad suunamist, mis aitaks neil leida tee füüsilisele, vaimsele ja emotsionaalsele uuendamisele. Siinkohal toob naiste nõustamine olulisi muutusi nende ellu ning võimaldab neil asjade ja küsimustega paremini hakkama saada.

Enamik naistel on sügav soov olla seotud teiste inimestega ning nende peamiseks väljakutseks on tasakaalustada nende sisemist kutsumust hoolitseda nende eest, keda nad armastavad, olles samalajal ausad väljendades oma tõelisi tundeid. Pole kahtlust, et naiste elu on täis katsumusi, kuid see ei tähenda seda, et lahendust ei leidu või inimesi, kes neid aitaks.

Olgu raskusi suhetes, pere loomisel, menopausiga, töö juures, rasedusega, lastega või muudes küsimustes, nende kõigega üksi tegelemine osutub aga naisele üliraskeks.

Naised võivad aga ise avastada palju positiivseid muutusi oma käitumises:

  • Nad õpivad väljendama oma tundeid ja emotsioone tervislikul moel
  • Depressiooni või kerge ärevus hooga hakkama saamine muutub kergemaks
  • Teistele andeks andmine muutub lihtsamaks
  • Oskavad tervendada oma vanu haavu ja valu
  • Praktiseerivad erinevaid eneseabi mooduseid kasutades keha ja vaimu
  • Ei lase mõtetel nagu kahetsus, pahameel ja kibestumine enam oma elus suurt rolli mängida
  • Toovad rohkem rõõmu ja õnne

On palju tegevusi, mida naised suudavad üksi teha, et hakkama saada ka raskemate etappidega elus. Proovi rääkida oma vanemate või heade sõpradega, või koguni kritselda oma mõtetest päevikusse. Aidata võivad ka järgmised tegevused: lõdvestusharjutused, hea filmi vaatamine, muusika, tantsimine või hobidega tegelemine.