Tolm, kuumus, igapäevane meikimine ja voodisse minek ilma nägu puhastamata jätab alles surnud ja kuivanud naha. Et taastada oma naha niiskust, värskust ja ilu pead sa oma näo eest hoolitsema, milleks sul aga aega ei ole! Siin on sulle mugav säästlik lahendus, mis annab sulle samm-sammulised nõuanded kiireks koduseks näohoolitsuseks:

  1. Peske nägu õrna seebi ja sooja veega.
  2. Tehke endale puhastav massaaž sügavpuhastava pesugeeliga.
  3. Puhastage nägu roosivees niisutaud vatiga või loodusliku puhastusvahendiga.
  4. Kui nahk on põhjalikult puhastatud ja niiske, tehke endale 10 minutiline massaaž alustades kaelast.
  5. Pärast massaaži tehke näole 5-7 minutit auru.
  6. Koorige nahka ja loputage, et vabaneda karedatest ja surnud naharakkudest. See aitab ühtlasi vabaneda mustadest pooridest ja annab nahale puhta ja hõõguva ilme.
  7. Kanna nahale pinguldav ning niisutav mask, mis sisaldaks piparmünti ja kamperit. Pese maha 15 minuti möödudes.
  8. Viimane samm on naha niisutamine kerge kreemiga.

Kaunid ja pehmed käed

Käed on kogu aeg nähtaval. Nad on pidevalt esil kogu vestluse käigus. Hooletusse jäetud käed muutuvad karedaks ja kortsu enneaegselt. Halvasti hoitud käed katkiste ja määrdunud küüntega annavad inimesest kõige esmase mulje.

Peamised majapidamistööd nagu pesemine, toiduvalmistamine ja tolmu võtmine muudavad käed karedaks, kuivaks ja määrdunuks. Siin on mõned kiired kätehooldus võtted, mis muudavad su käed atraktiivseks. Võtke kauss sooja veega, kuhu on lisatud tilk vedelseepi, sidrunimahla ja paar tilka mandliõli. Eemaldage küünelakk ning loputage käed sooja veega. Siis viilige oma küüned ja kandke peale küünenaha kreem või vaseliini. Leotage käsi sooja vee kausis, kuhu on lisatud sidrunimahl, mandli õli ja seepi. 10 minuti möödudes harja oma küüned, kuivatage käed ja õrnalt lükake tagasi küünenahad kasutades selleks vati sisse mässitud pulka. Viimasena niisutage sõrmed ning kandke peale küünelakk.