Paljud afroameerka naised usuvad, et nende juuksed kasvavad aeglasemalt kui teiste rahvuste naistel. Kuna meie juuksed on tihedad ja krussis, tundub, et juuksed kasvavad aeglasemalt. Siin on mõned näpunäited, kuidas afroameeriklased saavad oma juukseid kiiremini kasvatada.

Mesilaste Õietolm

Õietolm on üks lahendidest, mis aitab su juustel kiiremini kasvada. Ole õietolmuga ettevaatlik ja enne kasutamist veendu, et sa ei ole sellele allergiline! Kui sa oled sellele allergiline siis võib selle allaneelamine sulle raske allergilise reaktsioon põhjutada, kaasa arvatud anafülaksia ja veelgi tõsisema eluohtliku reaktsiooni. Ärge kasutage õietolmu, kui olete rase. Õietolmu on kasutatud tema rikka I-tsüsteiini sisalduse poolest. Paljud on näinud ühe sentimeetrist karvakasvu kolme nädala jooksul. On leitud, et tänu õietolmule kasvavad juuksed kiiresti.

Peamassaaž

Masseeri oma peanahka iga päev. Stimuleerimine suurendab vereringet sinu peas. Vereringlus on oluline element, mis soodustab juuste kasvu. Peanaha masserimine sõrmeotstega toob juuksejuurtele rohkem toitaineid. Sellel veel sooja õli lisamine parandab vereringet. Masseeri oma peanahka 5-10 minutit päevas, kasutades aeglasi ringjaid liigutusi.

Dieet

Teie toitumine on juuste kasvul oluline. Kui kaasate oma igapäevasesse toitu vitamiine ja mineraale, näete kiiremat juuste kasvu.

D-vitamiin aitab aktiveerida juuste kasvu. Lõhe kalas leidub D-vitamiini ja valku. Lõhe on rikas ka omega-3 rasvhapete poolest, millest saadud õlid hoiavad su peanaha ja juuste niisutatuna. Samuti võite saada omega-3 rasvhappeid avokaadodest ja linaseemnetest.

Kui te kasutate neid nõuandeid, ei näe te ainult kiiremat juuste kasvu, vaid ka teie nahk muutub säravamaks ja küüned tugevamaks.