Kas tunned ennast nähtamatult oma töökohal? Võibolla sa töötad kõvasti, oled väga usaldusväärne ja vastutustundlik. Sinu ülemus ja töökaaslased loodavad sinule, et asjadega hakkama saada, aga millegipärast sa ei tunne et nad sind tõeliselt väärtustaksid. Võib-olla tunned, et sa peaksid töötama hoopiski kõrgemal positisoonil kui oled seda praegu. Kuidas teha mõningaid positiivseid tähelepanekuid oma töö üle ja esitleda ennast naisena, kes on väärt edendamist ja tunnustust oma töökohal?

Küsi peaaegu iga tööandja käest ja nad kinnitavad teile, et kui töötajad on naised on töö üldiselt produktiivne ja tõhus. Me õpime samaaegselt hakkama saama mitme asjaga, haldame kergelt päevase toimingute ülesanded ja tunneme suurt rahulolu kui saame lõpetatud ülesanded nimekirjast maha tõmmata. Teiselt poolt, ettevõtted hindavad kõrgemalt kriitilist ja strateegilist mõtlemist, mis mõjutavad alumist rida. See tõestab, et kõige väärtuslikumad omadused töökohas ei ole need, mida naised kõige loomulikumalt kipuvad teha. See tähendab, et me peame töötama eriti usinalt, et arendada oskusi ja kogemusi, mis tagaksid meile eduka positsiooni. Kui te leiate end olevat nähtamatu ning teid ignoreeritakse tihti, soovitan järgmist:

Kontrollige oma välimust

Teie poolne ilu ja selle eest hoolitsemine on kriitilised turustamise vahendid, mis võiks tuua teile edu. Järgi vana kõnekäändu: Riietu töö heaks, mida tahad, mitte mis sul on!

Mõtle ja tegutse strateegiliselt

Naistel on sageli eelsoodumus käitumistele, mis töötavad meie vastu edu saavutamiseks töömaailmas. Näiteks paljud meist on oma olemuselt väga hoolivad. See on see, mis aitab kaasa kaastundlikusel ja suhete loomisel.