Kellelegi ei meeldi sassis garderoob, kuid kui te ei ole ettevaatlik, siis võivad asjad väga kergesti käest ära minna. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad säilitada teie garderoobi hea väljanägemise ning hoida teie riided alati värsked, kenad ja korrastatud:

Aseta puhtad riided koheselt riidepuule või voldi need kokku

Kiirustades on lihtne jätta puhas pesu toolile või voodile, kavatsedes see hiljem ära panna, ning seejärel unustada see mitmeks päevaks. Puhta pesu laokile jätmine põhjustab selle kortsumise. Selle asemel, et pesu ära panemist edasi lükata, tee seda kohe ning hoia seeläbi oma riided kenad ja puhtad ning garderoob heas korras. Lisaks aitab see kergemini leida riideid, mida kanda soovid.

Paiguta sarnased rõivad gruppidese ja hoia need komplekteerituna

Kas teie riidekapp on segamini? Kas sealt on raske midagi leida? Kas teid võib tihti leida hoidmas käes seelikut ja otsimas samal ajal taga oma lemmikpluusi, mida sellega sobitada? Riideid, mis on mõeldud koos kandmiseks, tuleks ideaalis hoida üksteise kõrval või vähemalt lähestikku. On hea mõte sobitada asju nii, et riidekappi avades on teil vähem riideid ja rohkem rõivakomplektide moodustamise võimalusi.

Hoiustage talveriideid suveperioodil käeulatusest väljaspool

Eriti kui teil on vähe ruumi, on mõtekas hoiustada üksnes talvekuudel kantavaid riideid suve jooksul turvaliselt koide eest kaitstuna. Hoides raskepäraseid džempreid kastidesse asetatult näiteks riidekapi otsas või voodi all, leiate oma suveriided kiiremini.