Mõndadele meestele, kui mitte kõigile, tuleb see üllatuseks, et naised saavad teha mitut asja korraga. Mõnele neist tundub see isegi tüütuna, et naised saavad vaadata filmi tehes samal ajal süüa või koristades ja pühkides mopiga samal ajal küüsi lõigata ja sõnumeid saata või teha sarnaseid asju. Ühesõnaga, naised on väga head hakkama saama mitmete ülesannetega. See on peaaegu nagu neid oleks selleks töötama projekteeritud. Nad võivad teha mitu asja korraga ja suudavad täita neid ülesandeid, ilma et peaks liiga palju vaeva nägema.

Naised elavad keerulist elu. Eriti neil karjääri poolt orienteeritud aastatel, kus naistele on jäetud teha rohkem asju kui kunagi varem. Kuigi naistel on oma karjäär, mille eest hoolitseda, töötavad naised väsimatult ka niiöelda ’kaamerate taga’. Nad hoolitsevad oma kodude eest sõltumata sellest, kas nad on vallalised või abielus. Nad teevad lugematuid asju, mida mehed võiksid, kuid ei pruugi isegi märgata, kuniks naine on kodust päev või kaks ära. Nad jätkavad söögitegemisega, puhastamisega, pesemisega … asjade korras hoidmisega, tehes väikeseid asju nagu laudade puhastamine jms- midagi, mida keegi ei paneks tähelegi enne kui seda tehtud pole.

Heidame pilgu tänapäevale ja vaatame, kuidas ajad on muutunud. Pere suurused on palju väiksemad ja enamik naisi ajab taga väljakutsuvat karjääri. Uskuge mind, naise jaoks on see luksus leida koju tulles kõik korras ja puhas olevat. Mõned meist ei mäletagi korda, mil me viimati koju tulime ja saime rahulikult oma asjadega tegeleda. Niikauaks kuni on pere, kelle eest hoolitseda, asju, mida oma kohale panna, jätkub igapäevaseid tegevusi ka kodus olenemata kas sul tööl oli kerge või raske päev.