TITAN GEL on innovatiivne, turvaline ja efektiivne viis oma peenise suurendamiseks. Nüüd ei vaja sa täiusliku seksuaalsuse saavutamiseks imelikke ravimeid või kulukat operatsiooni. Väikese peenise probleemi suudab lahendada Titan Gel.

Paljud mehed eelistavad tõestatud geeli Titan Gel

Väga tuntud vanasõna, et naistel käib armastus kõrvade kaudu, tuli ühe nutika mehe suust. Muidugi meeldib igale daamile saada komplimente ja kiidusõnu. Aga see vanasõna leiutati juba ammu ja ajad on muutunud. Muidagi töötab vanasõna kogu aeg, aga mõned mehed peaksid töötama mitte ainult komplimentide, vaid ka oma keha kallal. Siinkohal räägime me mehe peenise suurusest, mis mõnel juhul jätab palju soovida.

Romantiline kohting ja suudlus tähistaeva all lõppeb tihti suure pettumusena naistele. Paljud daamid peavad mehe väikese peenise suurust negatiivseks küljeks.

Aga kas mehed, kes kannatavad selle probleemi all on lõplikult hukule määratud? Kindlasti mitte. Kaasaegne areng võimaldab mitte ainult rindade suuruse korrigeerimist vaid ka lihaste massi ja teiste miinuste korrigeerimist. Titan Gel, mis soodustab peenise kasvu on täiesti uus nähtus, mis võimaldab vajaduse korral meestel oma puudusi varjata.

See geel võib mõndade meeste jaoks olla tõeline päästja. Lisaks ei aita Titan Gel suuremaks muuta ainult meeste kõige olulisemat organit, vaid see aitab suurendada ka tundlikkust ja erektsiooni kestvust.

Uuenduslik leiutis Titan Gel, mis aitab kaasa peenise suurenemeisele, annab teile võimaluse unustada kallid ja ebaefektiivsed pillid, mis on teie keha mürgitanud juba aastaid. Ostes tundmatuid ravimeid te mitte ainult ei raiska raha, vaid kahjustate ka maksa, magu ja neere. Ja seda ka ainult siis kui teil on vedanud. Selliste võtete abil on mõndadel meestel õnnestunud saada ridu erinevaid haigusi ja nüüd ei ole väike peenis enam nende suurim mure.

Selle efektiivse peenist suuremaks muutva geeli sisu

Pakutav toode on mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks, see sisaldab looduslikke komponente.

  1. Epimeediumi taimed. See komponent muudab erektsiooni vastupidavaks ja kiiresti kerkivaks “kõige tähtsamal hetkel”.
  2. Peruu maca – eemaldab impotentsuse sümptomid.
  3. licheni mahl – kõige olulisem koostisosa mis aitab organil suureks kasvada. Selle taime mahl suurendab verevoolu ja laiendab rakke aidates kaasa peenise kasvule.
  4. Ohakas aitab muuta erektsiooni vastupidavaks ja parandab vastupidavust voodis. Kui sa varem suutsid vahekorras vastupidada vaid paar minutit, siis pärast selle geeli kasutamist võid soovi korral jätkata kasvõi 3 tundi.
  5. Hüdrolüsaat valgud tõhustavad tundlikkust ja muude komponentide aktiivsust. See hõlbustab ka su peenise kasvu.

Titan Geli eeliseid võrreldes teiste peenise kasvu soodustavate toodetega.

titan gel estonia
titan gel estonia

Pärast peenise suuremaks muutmist Titan Geli abil võid unustada oma endised probleemid.

Sa ei pea kannatama tagasilööki, kui naine keeldub sinuga seksimist. Sul on võimalik vältida ebameeldivat tunnet, kui kriitilisel hetkel pead näitama oma partnerile oma väikest organit. Veelgi enam, nüüd võid oma suure peenise üle uhkust tunda.

Paljud uroloogid on andnud positiivset tagasisidet, sest nende arvates on see hea abinõu kuna aitab ära hoida mõningaid probleeme reproduktiivses süsteemis.

Kui te kasutate seda kreemi regulaarselt, ei muutu teie peenis väiksemaks, vaid jääb suureks ka tavalises olekus. Toote efektiivsust on tõestatud paljude uuringutega.

titan gel tellimine

Titan Geli mõju peenisele

Selleks, et saavutada maksimaalset tulemust Titan Gelist, tuleks meestel seda kasutada iga päev.

Eriti oluline on seda peale kanda enne vahekorda. Et seda privaatselt teha, määri geeli peenisele mitu minutit enne vahekorda.

Inimesed, kes on juba proovinud meestel mõeldud Titan Geli mõju, on öelda, et sellel ei ole kõrvaltoimeid ning see mõjutab ainult peenist. Tootes sisalduvad spetsiaalselt valitud komponendid aitavad suurte õõnsustega rakkudel, millest peenis ka koosneb, suureneda. Kui need on teatud määral laienenud, hakkab peenisesse voolama suurtes kogustes verd. Vaid paari nädalaga märkate, et teie peenis on kasvanud paar sentimeetrit. Ja pärast kuuajalist geeli kasutamist kasvab see veel paari sentimeetri võrra.

Harjutused, mida peenise suurendamiseks Titan Geliga teha:

  1. Määri Titan Geli peenise peale.
  2. Kasutage oma pöialt ja nimetissõrme, et teha O-kujulisi ringe oma peenise allosal.
  3. Tõmmake oma kätt mööda peenist ja vajutage seda õrnalt.
  4. Peata oma käsi enne peenise peani jõudmist. Olete läbinud esimese korra. Iga kord kestab umbes 2-3 sekundit.
  5. Jätka protsessiga 10-15 minutit.

Kasutusjuhend: kuidas määrida Titan Gel geeli peenisele, et muuta selle kasvu

Pane ravimit oma peenisele iga päev pärast duši all käimist. Samuti kasuta seda enne seksuaalvahekorda. Enne geeli peale kandmist masseeri õrnalt oma peenist alustades selle alaosast.

Kiire kasvu jaoks tuleb geeli kasutada kaks korda päevas koos õrna massaažiga.

Esimesel nädalal on soovitav seksimist vältida. Hiljem võid geeli kasutada kord päevas, et suurendada erektsiooni. Seda võid teha vahetult enne vahekorda.

Kuidas TITAN GEL töötab:

1-2. nädal: Esimesed muutused on silmnähtavad. Peenise pikkus on suurenenud 1,5 cm võrra. Erektsioon tuleb kiiremini ja jääb kauemaks. Sinu peenise stimulatsiooni tundlikkus suureneb oluliselt.

2-3. nädal: Sinu peenis muutub 2-3 sentimeetrit pikemaks. Suurenenud on ka läbimõõt. Igasugused defektid kaovad ja peenise kuju muutub anatoomiliselt korrektseks. Seksuaalvahekorra kestvus suureneb mitu korda!

4 nädalat ja rohkem: Peenis jõuab maksimaalse suurenemiseni (5 cm). Seksi kvaliteet läheb paremaks. Sina ja su partner kogete kauakestvat ja unustamatut orgasmi!