Snail Farm kortsudevastane seerum näole

Mihkel Kallik avaldas hiljuti oma nahahoolduse ja vananemisvastase sarja, Snail Farm. Avasta, kuidas seda toodet kasutades poole noorem välja näha!

Mihkel Kallik lasi müügile revolutsioonilise uue silma seerumi, millel on sarnased omadused sellistele kirurgilistele protseduuridele nagu näoringlõikus ja botox, aga ilma süstladeta! Ta ütles, et pärast aastaid toodet saladuses hoides ja hoides seda vaid oma rikastele kuulsusest klientidele, otsustas ta selle lõpuks avalikustada, sest ta soovib ära hoida inimeste ebavajaliku opereerimise. Katsete tegemiseks kasutame Nahk Tänapäeval toimetajat Mari Allanit. 30-aastase abielu ajal on Mari nahk tugevalt halvenenud pideva stressi, ja päikesekahjustuse tõttu kui ka veini ja kokteilide joomise ja mõne aasta suitsetamise tõttu. Mari kasutab sama toodet, mida soovitas Mihkel Kallik, Snail Farm, et näha, kas see suudab tema kortse ja iluvigu siledamaks muuta. Loe edasi, et teada saada, kuidas Mari edukalt om näonaha aastaid nooremaks muutis kasutades Mihkel Kalliku murrangulist soovitust.

Pärast aastaid oma naha eest mitte hoolitsemist oli Mari vanust silmaga näha. Oma sügavate kortsude, lõdva naha ja peenikeste joontega näol, vajas ta abi. Snail Farm on eemaldanud vähemalt 20 aastat tema näolt ja tagasi toonud tema eneseusalduse.

“Noorena oli minu nahk trimmis ja ilus ning mul ei olnud kunagi kortsudega probleeme. Lõpetasin kolledži ilma ühegi kortsuta minu näol. Kui ma läksin tööle ühte kohalikku ettevõtte kontorisse, siis tekkisid mul mõned halvad harjumused nagu päikesekreemi mitte kasutamine, alkoholi joomine ja sagedane suitsetamine.

Aastate jooksul kuivas mu näonahk kokku ja tekkisid kortsud. Ma olin õnnetu ja tundsin piinlikust… Kui ma sõpradega väljas käisin, tundsin ennast pidevalt ebakindlalt ja jooksisin vetsu, et rohkem meiki peale panna. Mulle hakkasid vastu minu peegelpildid ja varsti hakkasin peegleid vältima.

Viimase kümne aasta jooksul olen kulutanud suurel hulgal raha vananemisvastastele toodetele nagu ma usun paljud lugejadki on olen teinud, ainult selleks, et leida, et minu tulemused olid kas olematud või väga minimaalsed.

Täna olen aga ülirõõmus Mihkel Kalliku uue vananemisvastase toote üle, Snail Farm. Olen soovinud tervislikku nägu ja nahka ainult enda pärast ja ei kellegi muu. Kui ma ei oleks initsiatiivi võtnud, siis usun et näeksin hetkel välja nagu kuivanud ploom ja seda igaveseks.

Mari proovis üht meetodit teise järel väheste või olematute tulemustega. Ta kaalus isegi plastilistkirurgiat, kuid kartis noa alla minemist. Kõik paistis lootusetu kuni hiljuti vaadates ühte oma lemmik sarja avaldasid nad Snail Farmi maailmaturul.

Arst on teadnud sellest saladusest juba aastaid, kuid on reserveerinud seda ainult eraisikust kuulsatele klientidele, kes soovivad kiiresti 10 kuni 15 aastat nooremad välja näha. Kui Mari mainis sellest, kui palju see vananemisvastane toode teda aitas, siis ei saanud ta pärast oma tulemuste nägemist pisaraid tagasi hoida.

Kui Mari sellest teada sai, oli ta nii üllatunud, kui šokeerivalt lihtne, odav ja efektiivne see tehnika oli, et tal tuli tahtmine seda ise testida.

Siin, Nahk Täna, oleme saanud mitmeid e-mailie lugejatelt, kes küsivad Snail Farmi kohta ning seega otsustasime seda ise proovida ja kirjutada Mari tulemustest artikkli! Loe edasi…

“Mihkel Kallik on hoidnud seda kortsude saladust vaid oma rikastele kuulsusest klientidele…kuniks nüüd.”

Mihkel Kallik ütles, et ta tundis, et oli lõpuks aeg panna oma aastakümneid vanu teadmisi oma toodetesse, mis tegelikult ka töötavad ja on taskukohased. Ta oli väsinud kuulmast lugematuid lugusid inimestest, kes olid kaotanud 1000-eid eurosid kallitele vananemisvastasele toodetele või ohtlikele ja mittevajalikele plastilistele operatsioonidele. Selle tulemusena, avaldas ta paar nädalat tagasi oma saladuse ja hakkas pakkuma Snail Farmi kogu maailmale.

“Mitmed naised maailmas on vabanenud silmakottidest ja kortsudest kasutades Snail Farm vananemisvastast silma seerumit.”

Nahahoolduse saladus on see, et pärast aastatepikkust valurikkaid teste ja uurimistööd, avastas arst koos teadlastega töötades läbimurdva toote, mis sõna otseses mõttes tegi niased kuu ajaga 10 kuni 20 aastat nooremaks. Šokeeriv on aga see, et see on 100% ohutu ja maksab väga vähe! See imeline noorendav toode on kombinatsioon põhi koostisosadest, mis leiduvad tootes Goji Cream .

“Ma olen 55 aga näen välja 30 tänu koostisosadele Snail Farm-is. Pean tänama Mihkel Kallikut selle “ime”väljatootmisel”- Janeli Leesi

Mis see siis on? Snail Farm Eestis

4 Põhi Koostisosa Vananemise Vastu:

  1. Lahustuv kollageen
  2. Dipeptiidid Diaminobutüroüülbensalamiid
  3. Diatsetaat
  4. Musta akhatina teo lima ja askorbüülpalmitaat

Need on kõik looduslikud koostisosad, mis koos töötades silendavad kortse raku tasandil- naha all- see on ka põhjus, miks see nii efektiivne on.

Lahustuv kollageen:

Esimene tükk vananemisvastasest puzzlest, millest Mihkel Kallik rääkis on Lahustuva kollageeni ekstrakt.

Luhustuva kollageeni ekstrakt on saladus, mis aitab sul sinu vanust peita – Snail Farm kasutamine

Luhustuva kollageeni ekstrakt säilitab niisutust ja taastab naha struktuuri efektiivselt vähendades kortse.

Dipeptiidid Diaminobutüroüülbensalamiid

Arst ütles, et teine komponent, dipeptiidid diaminobutüroüülbensalamiid, ei ole vähem tähtis, sest see takistab niiskuse kadu ja kaitseb nahka enneaegse vananemise eest.

Diatsetaat:

See koostisosa energiseerib ja puhastab nahka kahandades poore.

Musta akhatina teo lima ja askorbüülpalmitaat:

Viimased koostisosad Snail Farmis niisutavad efektiivselt nahka ja eemaldavad toksiine.

Meie katsed näitavad, et te võite kustutada peaaegu 10 kuni 20 aastat oma näolt vähem kui 14 päeva jooksul. Kuid asja võti on selles, et tuleb valida kreemid ja seerumid, mis sisaldavad kõrgeimaid ja puhtaimaid koostisaineid, kuna need pole kõik ühesugused. Ainus, mis meie oma uurimuse käigus leidsime oli Snail Farm. “Seda soovitan ma kõigile oma kuulsusest klientidele.”- Mihkel Kallik

“Kuidas ma seda kasutan?”

Tegelikult on see väga kerge. Seda toodet tuleb kasutada enne magama minekut. Arst rääkis saates, et peamine “mõte on kasutada Snail Farm-i igapäevaselt”. Tänu selle aktiivsetele koostisosadele, on SNAIL FARM-il otsene mõju. Nahk saab vajava minevaid toitaineid, elujõustub, hakkab särama ja isegi nahatoon ühtlustub. Seerum eemaldab enneaegse vananemise märgid ja väsinud väljanägemise.

“Ootan õhinaga, et kõik saaksid proovida Snail Farmi, see on tõesti nooruseallikas pudelis”

Otsustasime Seda Testida! Snail Farm tulemused

Nii põnevil nagu me olime pärast saadet ja meilide ja kirjade üleujutamist, tahtsime me ise järele proovida selle arsti vananemisvastase toote koostisosi enne seda, kui me sellest kirjutame ja seda kiidame. Otsustasime võtta ühe vabatahtliku meie lugejatest. Olete juba kohtunud Mariga, kes haaras võimalusest kinni, et seda toodet proovida. Siin on tema tulemused …

Snail Farm müük

Mari 14 Päeva Snail Farm Tulemused:

Mari on 62-aastane vanaema Tartust. Nagu enamik naisi tema eas, on ka tema näole tekkinud soovimatud kortsud ja jooned. Mari rääkis, et tema otsuseks proovida Snail Farm seerumit oli see, et ta oli tüdinenud toodetest, mis tulemusi ei andnud. Ta oli mõelnud isegi ohtliku ja kalli näooperatsiooni peale. Snail Farm oli justkui tema viimane võimalus.

Siin on tema tulemused…

  1. päev:

“Pärast esimest päeva Snail Farm-i kasutamist olin ma drastiliste tulemuste üle šokeeritud. Jooned, tumedad laigud ja muidugi kortsud olid märgatavalt väiksemad! Olin tulemuste üle hämmingus ja juba tundsin end 15 aastat nooremana. Vaatasin justkui kortsude imeväel kadumist!

Ma ei tea, kuidas seda teistmoodi kirjeldada! Ma tundsin sooja kihelust oma põskede ja silmade ümber ning mu otsaesisele. Ma vaatasin peeglisse ja nägin, et mu nägu oli natuke roosakas – tulemuseks taastuva vere ringlus minu naha pinnale, et näonahka noorendada.

Pärast toote nahasse imendumist paistis mu nägu olevat rohkem pingul ja sellele oli tekkinud ilus sära”.

  1. päev:

“Pärast viite päeva Snail Farm-i kasutamist ei uskunud ma kui suuri muutusi Snail Farm oli teinud.

Isegi mu töökaaslased kommenteerisid, et ma näen energilisem ja tervislikum välja teadmata minu erilisest saladusest!

Ma olin tulemuste üle hämmingus ja tundsin end otseselt 15 aastat nooremana.Vaatasin justkui kortsude imeväel kadumist! Ma lihtsalt ei suutnud oodata, mida see minu jaoks veel teha võib!”

  1. päev:

“Pärast 14 päeva kadusid nii mu kahtlused, skeptilisus kui ka mu KORTSUD!

Minu kortsud silmade ümber – isegi tumedamad laigud minu näol olid TÄIESTI kadunud. Ma ei ole kunagi tundnud ega näinud midagi, mis minu nahka nii kiiresti pinguldaks sõltumata toote hinnast!

Pärast 2 nädalat, mu nahk mitte ei püsinud sellisena, vaid muutus igapäevaselt veelgi kenamaks kuniks see oli sama ilus ja särav kui mu nahk oli 20-aastaselt. Selleks ajaks olid kõik minu sõbrad ja perekond šokeeritud. Nad ei suutnud seda erinevust uskuda ja olid veendunud, et ma valetasin botoksi kohta- ma EI SUUDA oodata, et neile seda artiklit näidata! ”

“Ma ei suutnud uskuda sellist muutumist, sest olin juba harjunud olema “liiga vana”. Ma ausalt öeldes olin peaaegu loobunud lootusest, et leidub odav ja tõhus lahendus, mis võiks kortse igaveseks eemaldada. Olen kuulnud kiidusõnu toodetest, mis tegelikult ei toimi, kuid minu üllatuseks tegi Snail Farm just seda, mida arst oli kinnitanud, et see teeb.

Ma ei suutnud uskuda, kui palju mu enesekindlus muutus ja kui suurt tähelepanu hakkasid mehed mulle pöörama. Ma olen loomulikult abielus, aga see on hea tunne kui teised arvavad, et oled ilus ja atraktiivne.”

Enne ja Pärast pilt Marist. Pilt paremal on tehtud kõigest 14 päeva pärast Snail Farm-i kasutamist.

“Mu nahk näeb välja imeline…isegi noorem ja siledab kui 35-aastasena- Suured tänud, Snail Farm !” kirjutas 2 lapse vanaema Nahk Täna ajakirjale oma kortsulise näo muutusest.

Järeldus:

Kasutades Snail Farm-i, kadusid 90% kõikidest kortsudest. See pinguldas tema nägu ja kaela eemaldades kõik märgid lotendavast nahast, vanadusest ja kuivanud nahast.

Kas See Sobib Sinule? Snail Farm tagasiside

Kuuleme kiidusõnu paljudest nahahooldus toodetest, millest enamik neist on naeruväärselt kallid. Nii paljude võimalustega on loomulik olla skeptiline tulemuste suhtes ja seega ei taha me oma lugejatele midagi lubada – selle asemel tahame, et te prooviksite teha seda, mida arst soovitas: proovige ise järele!

Pea meeles, et igapäevane Snail Farm-i kasutamine on parimate tulemuste saamiseks vajalik.

Teie mugavuseks, oleme lisanud lingi Mihkel Kalliku Snail Farm-ile. Selle artikli kirjutamisest saati pakuvad nad Snail Farm-i testi Goji Cream . Kasutage alltoodud linke ja nii tagatakse teile ka odavaim tarne.

Lugejate tulemused

Mihkel Kalliku Snail Farm on absoluutselt kõige parem kortsueemalduse vahend, mida olen kunagi proovinud. Uskusin juba, et minu nooruspõlv on selja taga. Ei oska ära tänada!”

Liina Jaakson, 53-aastane saatis selle foto enda tulemustest kasutades Snail Farm-i. Näed imeline välja, Liina!

Snail Farm hind

Enne & pärast

“Olen proovinud vabaneda silmaümbruskortsudest peaaegu 10 aastat. Snail Farm eemaldas need nädalaga. Mis muud kui aitäh!”

Andra Kits

Tartu

“Viimaks ometi olen lõpuks rahul kui hommikul peeglisse vaatan. Ma ei ole aastaid ennast nii enesekindlalt tundnud!”

Kelly Mägi

Narva

Viimased kommentaarid:

Tania Laas

Olen hetkel kasutanud seda vananemisvastast seerumit 3 nädalat ja ma näen tõesti 5 aastat noorem välja! Mitte just nii hea kui see ema aga siiski. Ma tellisin toote siis kui see maksis alla 5 euro! Minu silma- ja naerukortsud kahanevad iga päevaga. Nii vahva, et sellest ka kirjutasite!

Jane Pohlak

Nägin seda toodet telekas mõni aeg tagasi ja kasutan seda hetkel ka ise. Olen seda seerumit kasutanud umbes 6 nädalat. See on ausalt öeldes uskumatu, tõsiselt WOW.

Jennifer Maasing

Mu sõbranna soovitas mulle Snail Farm-i 3 nädalat tagasi. Tellisin ja sain toote kätte 3 päevaga (kahjuks ei saanud allahindlus hinnaga). Tulemused on olnud imelised, ei suuda oodata, mis nädal 4 ja 5 toovad.

Kersti Rahkan

Soovin, et oleksin sellest tootest kuulnud enne kui ma botoxit tegin! Oleksin ilmselt palju raha säästnud!

Kati Paat

Poleks iial arvanud, et üks lihtne seerum võib nii efektiivne olla. Olen väga rahul pärast selle toote kasutamist .

Armilda Gunner

Nägin seda uudistes. Õnnelik ema/vanaema, kes leidis sellise võimaluse!! Tänan, et jagasite nippi ka meiega! Tellisin just toote.

Julia Kalikova

olen vist natuke vanem kui enamik teist, aga see toode mõjus ka mulle! Uskumatu! Midagi suursugust polegi enam öelda. Tänan südamest inspiratsiooni eest!

Liina Ling

Mu õde proovis seda paar kuud tagasi, aga ma ootasin, et enda oma tellida enne kui ma tulemusi nägin. Siis nad aga lõpetasid tasuta pudelite jagamise, olin ikka loll küll. Ülimalt tore näha, et tasuta pudelid on tagasi, nüüd ma enam oma võimalust maha ei maga!

Kristi Rõõmus

Annan sellele tootele võimaluse enda maaiat ka minu peal proovida. Olen proovinud erinevaid asju, aga siiani pole mind midagi aidanud.

Liilia Kannus

Mulle see toimis! Tulemused oli just sellised nagu lootsin ja kogu protsess oli kerge. Tahan omalt poolt seda soovitada.

Alina Vares

Tänan info eest, alustasin just kasutamist.

Aliise Kangas

Mul on laste kõrvalt hiljuti nii kiire olnud, et pole ammu sellised pakkumisi leidnud. Väga tark mõte, kes iganes selle peale tuli!

Marek Varras

Mulle meeldivad alati need pakkumised, mis te leiate. Ootan juba järgmise nädala pakkumisi ka.

Annika Onga

Jah, see kraam on hämmastav! Minu parim sõber Tiina kasutab seda. Ka mina olen aastaid püüdnud oma kortsusest lahti saada ja miski ei ole aidanud. See artikel innustab mind püüdlema oma eesmärkide poole, milleks on hea välja näha minu tütre pulmadel. Just tellisin silma seerumi pudeli ja ma usun sellesse!

Anna Luks

Tsau, tellisin just toote. Ootan juba selle kättesaamist!! Tänud, xoxo.

Brenda Bogdanova

Mu ema saatis mulle selle kohta e-maili. Talle oli töökaaslane sellest rääkinud, paistab et see tõesti toimib hästi

Sandra Aarek

Räägin sellest kindlasti oma sõpradele, tänud info eest

Ines Pang

polnud kindel netis tellimise üle, aga see pakkumine on vastupandamatu, ei tahtnud sellest ilma jääda. Tegin väikest uuringut veebilehtede kohta ja kõik paistab olevat korras. Ootan juba tulemusi

Merle Taavet

Ma panin tellimuse teele. Ei jõua oodata selle kasutamist ja näha tulemusi.

Johanna Popa

Ma olen kinnisvaramaakler ja mulle on tähtis välja näha ja tunda ennast hästi. Kahjuks ei ole kinnisvaraturul hetkel kiita ja seega ei saa ka rahaga priisata ((Tänan info eest, jään pudelit ootama.

Laura Kaisa Maasing

Ma olen proovinud nii palju selliseid asju, ühelt poolt tahan seda proovida, kuid samas mõtlen, yeah right! Keegi palun kinnitage mulle, et see töötab.

Saara Steinberg

Proovisin seda silma seerumit mõni aeg tagasi ja see toimis päris hästi, aga ma ei teadnud, et seal oli ka 2.samm. Ma proovin uuesti ja annan sulle teada.

Laura Kirsika Hõbemägi

Lõpuks ometi võisin endale midagi head lubata ilma süümepiinadeta.

Greete Parem

Polek iial arvanud, et sellised tulemused on võimalikud.