Snail Farm kortsudevastane seerum igapäeva hoolduseks

Seerum sisaldab salajast koostisosa, mida nimetatakse “ajamasin tüdrukutele”

Võitleb tõhusalt kortsudega

Kas teadsite, et tigu on suuteline oma kotta tekkinud augu ise parandama? Tema lima sisaldab täiskomplekti ehitusmaterjale igat liiki kudede jaoks.

Valgeneb ja noorendab, Snail Farm tagasiside

Tervendav lima aktiveerib rakusisese ainevahetuse protsesse ja noorendab nahka.

Snail Farm – Botoxi effektiga eliksiir, tulemused

Ainulaadse musta Achatina teo lima baasil Korea teadlaste poolt välja töötatud Snail Farmi seerum põhjustas Aasia turul tõelise furoori. See eliksiir on väga populaarne idamaade ilumaailmas.

Koja sissepääsu tihendamiseks ja kahjustuste parandamiseks kasutab tigu ise oma lima. Tigu suudab oma kojas suuri auke sulgeda ainult lima abil.

Botoxi alternatiiv

Noorendav seerum sisaldab ka SYN®-AKE kompleksi. See toimib sarnaselt botoksi süstidega – teie lihased lõdvestuvad, naha tekstuur taastatakse ja kortsud kaovad.

SYN®-AKE kompleks põhineb mao mürgile sarnanevatel peptiididel. Seerum on suunatud naha sügavale taastamisele ja võimsale noorendamisele. Keegi ei suuda kujutada võimsamat ja mitmekülgsemat koostist naha tervendamiseks ja noorendamiseks selle kõigil tasanditel.

Klinetid tagasiside, Snail Farm tagasiside

Mari, Pärnu

Minu minia ostsis selle seerumi Koreast. See oli esimene kord, kui ma seda proovisin. Ma olin üllatunud selle mõjust! Ma ei ole kunagi sellist mõju oma elus kogenud ja ma isegi ei uskunud, et selline asi on võimalik. Mul on sõna otseses mõttes uus nägu!

Lisaks sellele kasutan seda seerumit aktiivselt kaela piirkonnas (mis on alati olnud minu nõrk koht) … ja teate mida? Kaela nahk oli ka palju rohkem pingul. Ma hakkasin välja nägema 10 aastat noorem pärast seda, kui kasutasin kaks seerumi purki kahe ja poole kuu jooksul.

Meeri, Rapla

Suur tänu selle suurepärase seerumi eest! Ma vabanin oma näo tumedatest laikudest, mis mind mõnda aega piinasid. Lisaks ei ilmunud enam uusi laike. Mõju on tõeliselt hämmastav!

Võite tellida Snail Farm järgides kolme lihtsat sammu!

  • Täitke tellimisvorm
  • Oodake halduri kõnet
  • Makske toote eest postkontoris

Saatmine ja maksmine, Snail Farm hind

  • Saadetis kogu riigis 1. klassi pakkide kaupa 5-10 tööpäeva jooksul.
  • Eelmakseid pole vaja teha! Makse tehakse vahetult tellimuse saamisel.
  • Sul on õigus 14 päeva jooksul pärast tellimuse saamist sellest taganeda, sõltumata tagasisaatmise põhjustest.

Harilik hind:

48 €

Soodus hind:

24 €