See on kõrge kvaliteediga looduslik orgaaniline toidulisand. Seda kasutatakse kiireks ja looduslikuks salenemiseks. Sellel ei ole vastunäidustusi ja kõrvaltoimeid. Toitumisspetsialistid soovitavad seda inimestele igas vanuses. Nidora on tõestatud kvaliteediga toode, mille tõhusust tõestavad mitmed kasutuslood. Toidulisandile on väljastatud kvaliteedisertifikaat.

Erinevatest veebisaitidest oleme lugenud, et tarbijad on lõpuks olnud võimelised kaalu kaotama süües samal ajal kõike, mida nad tahtsid. Nad ei pidanud ennast jõusaalis väsitama ega järgima eridieedilist kava, nad isegi ei lugenud kaloreid. Selle toidulisandi pärast kuuajalist kasutamist, kaotasid nad keskmiselt 15-20 kg. Samal ajal tundsid nad end hästi: ei esinenud peapööritust, nõrkust, peavalu või pidevat näljatunnet. Nad ei mõtelnud näljale ning kontrollimatu isu oli kadunud. Seetõttu on ka see toode muutunud populaarseks paljudes riikides. See on nüüd saadaval ka Eesti, kus inimesed soovivad samuti olla ilusad ja peenikesed. Toidulisand on kõrge kvaliteediga ja mõistliku hinnaga.

Nidora omadused

  1. Aitab ohjeldada nälga;
  2. Põletab rasva;
  3. Parandab ja tugevdab söögi maitset;
  4. Soodustab kiiret küllastustunnet;
  5. Kiirendab kõiki organismi protsesse, mis vastutavad kaalulanguse eest.

See toidulisand võimaldab inimestel süüa oma lemmik toitu muretsemata kalorite pärast. Seda toodetakse pulbrina, mida tuleb lisada valmis toidule: hautised, grill, koogid, supid, salatid, võileivad, pitsad jms.

Nidora toime ja salenemistulemused

See toidulisand aitab blokeerida impulsse tarbitud toidust, mis tasakaalustavad ajus hormoone ja ensüüme. See asjaolu viib kiire küllastumiseni ning inimesel muutub kiiresti kõht täis ka väikesest portsjonist. Need, kes ennemalt vajasid suurt portsjonit, on nüüd rahul ainult poole selle suurusega. Need, kes ennemalt sõid 4-5 korda päevas, saavad nüüd täiskõhutunde pärast kahte söögikorda. Selle tulemusena inimesed võivad süüa kõike, seda nautida ja kiiresti kõhu täis saada. Liigsöömise risk on täielikult kõrvaldatud.

Orgaanilise toidulisandi kasulikkus

Kõikjal ülemaailma inimesed tahavad olla terved ja ilusad. Teadus on juba kaua aega tõestanud mahetoidu kasulikkust. Mahetoitu ja toidulisandeid toodetakse erilisel moel, nendel on konkreetne kvaliteet ja tõhusus, mis vastab ka rahvusvahelistele standarditele.

Faktide põhjal, mis kiidavad mahetoitu, on eksperdid välja töötanud Nidora, millel on järgmised kasulikud funktsioonid:

  • On vaba kahjulikest ainetest ja muundatud organismidest;
  • Kõik koostisosad on kasvatatud ökoregioonides, kaugel maanteedest ja tehastest;
  • Toidulisanid tootmisel ei ole kasutatud fenoole või keemilisi säilitamisaineid.
  • Kasutatud ained on hormoonide ja pestitsiitide vabad.

Tervisliku eluviisi huvides, hakkasid inimesed sööma ainult orgaanilist mahetoitu. Toidulisand Nidora, toodetud vastavalt konkreetsetele standarditele, on üks neist. See parandab toidu maitset ja sellel on tervislikud omadused.

Igaüks, kes hoolib tervisest, ilust, saledast kehast, energiast ja vastupidavusest saab nüüd ka Eestis Nidorat tellida.

Teised toidulisandid ei suuda säilitada ja parandada tervist. Tootjad lisavad sageli kemikaale, mis suurendavad toidu maitset, kuid mis on tervisele kahjulikud. Sellised koostisained võivad põhjustada vähki ja ülekaalulisust. Sellised maitsetugevdajaid suurendavad söögiisu, mistõttu inimesed söövad rohkem ja sagedamini. Nad võtavd kiiresti kaalus juurde ning nende ainevahetus aeglustub.

Sellepärast soovitavad toidutehnoloogid toidulisandit Nidora, mis on lihtne, loomulik ja tervisele ohutu viis kaalulangetamiseks.