Kuidas juuste kasvu emulsioon Bliss Hair Home System töötab, mis koostisosi see sisaldab, kuidas need aitavad juukseid tugevadada, võimalikud vastunäidustused ja juhised kasutamiseks.

Juuste kasvu emulsioon Bliss Hair Home System on uuenduslik toode, mis aitab hoolitseda nõrkade ja õhukeste juuste eest. See taastab juuste loomuliku tugevuse ja stimuleerib juuste kasvu.

Emulsioon on brändi Hendel toode, mis pakub juustele ja peanahale intensiivravi. Toodet soovitatakase kasutada õhukeste ja katkevate ning väljalangvate juuste korral. Bliss Hair System aitab parandada mainitud iluvigu lühikese aja jooksul.

Emulsioon on toodetud vedelal kujul ning seda müüakse mugavas pudelis, mis muudab selle kasutamise lihtsaks.

Bliss Hair emulsioonis sisalduvate koostisosade toime ja omadused

Emulsioon sisaldab ainult taimseid koostisosi. Juustele ja peanahale mõeldud rikastatud kooslus sisaldab järgmiste taimede ekstrakte: avokaado, fliislille mugul, lutsern, Sichuan ligusticum ja centella asiatica.

Tutvume lähemalt nende koostisosade omadustega:

 • Avokaado ekstrakt. See sisaldab vitamiine F, E, D, B. See tungib sügavale nahapinna sisse ning vabastada tervislikke aineid. See võitleb tõhusalt juuste kuivuse, lõhenemise, kõõma ja juuste väljalangemise vastu;
 • Lutserni ekstrakt. See on taastav komponent. See hõlbustab tõhusat toitainete imendumist peanahal ja juusksejuurtel. See parandab vereringet ja soodustab paremat verevarustust karvanääpsudes;
 • Lisaks sisaldab emulsioon revolutsioonilist komponenti HotFlux, mis töötati välja Hendel Company laboris.
 • Fliislille mugula ekstrakt. Seda loetakse antioksüdandiks ja see on võimeline edasi kandma noorendavat mõju. See takistab tõhusalt juuste väljalagemist ja hallide juuste teket;
 • Centella Asiatica ekstrakt. See aine stimuleerib kollageeni tootmist, parandab peanaha mikrovereringet ja hävitab vabu radikaale. See hoiab ära naha ja juuste kuivuse. Tänu selles sisalduvatele asiatikosiididele stimuleerib see juuste kasvu;
 • Sichuan Ligusticum ekstrakt. See omab peanahale niisutavat toimet, parandab vere mikrovereringe, tooniseerib, parandab väikesi naha kahjustusi, rahustab ja regenereerib nahapinda;

Bliss Hair Home System tervislikud omadused

Emulsioonis sisalduv tervislike komponentide kooslus aitab võidelda järgmiste probleemidega:

 • Nõrkadest juustest kuni tugeva juuste väljalangemiseni;
 • Kahjustunud juuksed;
 • Kiilasuse algfaas;
 • Nõrk ja aeglane juuste kasv.

Pärast emulsiooni kasutamist hakkavad juuksed kiiremini kasvama ning muutuvad tervemaks. Isegi magavad foliikulid „ärkavad ellu“ ning hakkavad kasvama. Rohke juukse kaotus pidurdub. Juuksed, mis eelnevalt olid kahjustunud värvimise või juuksuris kasutatavate keemiliste ainete tõttu, saavad tervema välimuse.

Emulsioonil on kerge koostis, mis aitab vältida juuste rasuseks muutumist. Pärast emulsiooni peale kandmist ei ole tunda juuste raskust.

Veel üks selle kosmeetikatoote eelis on see, et seda ei tule maha pesta. Bliss Hair on ka kiiresti imenduv.

Karvakasvu emulsiooni vastunäidustused

Kui sa oled kursis Bliss Hair Home System õige kasutamisega, siis vastunäidustused toote kasutamisel puuduvad. See tuleneb asjaolust, et tootes kasutatakse ainult mahe toorainet. Need on hüpoallergeenilised ning ei põhjusta negatiivseid reaktsioone peanahal.

Kuid siiski ei tohiks emulsiooni kasutada, kui esinevad nähtavad kahjustused peanahal nagu näiteks haavad, verevalumid või hematoomid.

Emulsioon on ohutu isegi rasedatele ja imetavatele naistele. See sobib võrdselt nii meestele kui naistele, sõltumata vanusest.

Bliss Hair Home System kasutusjuhend

Emulsiooni saab edukalt kasutada kodus. See ei võta palju aega. Bliss Hair Home System kasutusjuhend on järgmine:

 • Pese juuksed hoolikalt pehme shampooniga. Võib kasutada ka palsamit;
 • Kuivata juuksed rätikuga ning kanna toode peaaegu kuivadesse juustesse. Ära unusta kanda seda ka oma peanahale;
 • Hõõru vedelikku kahe minuti jooksul õrnade masseerivate liigutustega peanahale;
 • Kui vedelik on ühtlaselt üle pea kantud jäta see mõjuma;
 • Vedelikku pole vaja maha pesta. Pärast peale kandmist võib kasutada viimistlusvahendeid ja kuivatada juuksed fööniga.

Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitatav emulsiooni kasutades läbida terve ravikuur. Toodet peaks kasutama 3-4 korda nädalas. Ravikuur ei võta aega rohkem kui kaks kuud.