Varikosette mis on, apteegis, kasutamine, Eesti

Varikosette kõrvaltoimed, tulemused, hind, müük

Varikosette kommentaare, Eestis, kasutusjuhend

Varikosette arvamused, kus osta, foorum, tellimine

Statistika kohaselt kannatab veenilaiendite all enam kui 50% Venemaa naistest ja 40% meestest. Kaasaegne meditsiin teab, kuidas selle haigusega toime tulla ja pakub kümneid meetodeid. Ainult neil kõigil on puudusi. Näiteks flebotonika on suunatud ainult ühele probleemile – madalale veresoonte toonusele, seetõttu on need ebaefektiivsed. Samas on need kallid ja annavad tulemuse parimal juhul kuue kuuga. Operatsioonid on ohtlikud, valusad ja nõuavad pikaajalist taastusravi. Nii et kas tasub selliseid eeliseid kogeda, kui on olemas veenilaiendite kreem Varikosette?

Kreemitootjad väidavad, et see võidab isegi kõige tähelepanuta jäetud veenilaiendid. Samal ajal leevendab turset ja valu, maskeerib tõhusalt telangiektaasiat ja silub venoosseid sõlme. Lisaks on see täiesti ohutu ja sellel pole vastunäidustusi.

Analüüsime, mis on Varikosette, kuidas toode töötab, kuidas seda vastavalt kasutusjuhendile kasutada, kuidas tellida, kus osta Varikosette Eestis ja mis on selle hind, samuti analüüsime Varikosette kohta Varikosette puudutavaid tulemused, kommentaare ja arvamused foorumid.

Miks tekivad veenilaiendid?

Veenilaiendid arenevad kiiresti, mitme kuu jooksul. Veenilaiendite verevarustuse halvenemine võib põhjustada hemorroidide kroonilist vormi, põhjustada naiste viljatust ja põhjustada sisemist verejooksu. Geeli Varikosette õigeaegne kasutamine aitab vabaneda haiguse sümptomitest ja põhjustest, samuti takistab sellega seotud patoloogiate teket.

Järgmised sümptomid viitavad veenilaiendite tekkele:

 • Naha värvus ja tekstuur muutuvad. Esiteks tekivad vanuse laigud, seejärel omandavad jalad sinaka varjundi ja suurte veenide kogunemise kohtades muutub nahk mustaks
 • Jalad valutavad mitte ainult liikumisel, vaid ka puhkeolekus
 • Veenide koondumise kohta tekivad konarlikud eendid. Need plaastrid on sügelevad ja sügelevad
 • Kokkutõmbed

Veenilaiendite ravi puudumine põhjustab troofiliste haavandite ja verehüüvete teket. Verehüübed teie veenides võivad teid igal hetkel tappa. Eraldunud tromb võib blokeerida verevoolu ajju ja südamesse, põhjustades halvatuse ja surma.

Mis on Varikosette veenilaiendite korral?

Tootja kinnitusel toimib kreem Varikosette järgmiselt:

 • Tööriist võitleb veenilaiendite sümptomitega
 • Kreem reguleerib venoosse verevoolu tööd jalgades
 • Hoiab ära lümfödeemi – seisundi, mille korral tekivad troofilised haavandid, millega kaasneb jalgade tugev turse, samuti pinge- ja raskustunne
 • Likvideerib venoosse võrgustiku jalgade nahalt
 • Kreem mõjub haiguse põhjustele, kõrvaldades ägenemised

Veenilaiendite kreemi Varikosette võib kasutada igas põletiku staadiumis. Suurema efektiivsuse saavutamiseks kaugelearenenud veenilaiendite korral kantakse kreemi ravi ajal kaks korda aastas.

Kliinilised uuringud

Enne Varikosette turule toomist viis tootja toote ohutuse ja tõhususe kinnitamiseks läbi spetsiaalsed kliinilised uuringud. Üks ülemaailmsetest kliinilistest uuringutest viidi läbi ühes Austria uurimisinstituudis. Kliinilises uuringus osales 1600 inimest, keda raviti kuu aega veenilaiendite kreemiga. Vabatahtlikud kasutasid veenilaiendite kreemi iga päev kaks korda päevas kogu raviperioodi vältel.

Kliiniline uuring võimaldas fleboloogidel teha kreemi toime kohta järgmised järeldused:

 • 88% vastanutest märkis alajäsemete venoosse verevoolu eest vastutava tsentraalse venoosse veresoone laiuse vähenemist
 • 91% vastanutest märkis veresoonte läbilaskevõime vähenemist koos jäsemete põletikuga
 • 99% vabatahtlikest ei teatanud teiseks ravinädalaks veenilaiendite sümptomitest
 • Põletik taandus ja suurte veenide laienemine oli alla surutud 99% patsientidest
 • 100% vabatahtlikest märkisid oma jalgade naha seisundi paranemist. Naha värvus taastus, kadusid konarlikud eendid ja veresoonte võrgustikud ning algas kahjustatud epidermise aktiivne paranemine

Kliiniliste uuringute tulemused on näidanud, et kreemi võib kasutada veenilaiendite arengu mis tahes etapis. Kreemi saab kasutada ka veenilaiendite ennetamiseks. Edukad kliinilised katsed aitasid tootjal saada ametliku sertifikaadi. Varikosette ei oma kõrvaltoimed!

Kasutusjuhend Varikosette

Tööriist on veenilaiendite eemaldamisel väga tõhus ainult tootja soovituste range järgimisel. Kasutusjuhend Varikosette järgmine:

 • Kreemi kantakse kahjustatud piirkonna puhastatud ja kuivale nahale 2 korda päevas, jaotatakse masseerivate liigutuste abil. Ära loputa
 • Ravi kestus Varikosette on 1 kuu. Positiivse tellimine toime puudumisel on võimalik ravi kestust pikendada

Toote ohutu valem müük põhjustab selle kasutamisele väikese loetelu piirangutest. Seega on Varikosette kasutamine vastunäidustatud epidermise avatud kahjustuste ja valemi komponentide individuaalse talumatuse korral. Varikosette apteegis osta ei saa.

-50%