See kreem-geel on 100% looduslik ja turvaline vahend veenilaiendite ja muude jala probleemide raviks. Unikaalse geeli nimega VaricoFix leiutamine on üks viimase paari aasta huvitavamaid avastusi.

Toime on näha juba mõne aja möödudes pärast peale kandmist ning leevendus on kiire ja püsiv. VaricoFix sisaldab ainulaadset segu bioloogilistest ainetest, mis kõrvaldavad veenilaiendite tekke põhjuse. Seda soovitavad arstid üle terve maailma. Selle kvaliteet on sertifitseeritud ning toode on läbinud vajalikud kliinilised ja bakteriaalsed uuringud..

Arstide kommentaarides soovitati VaricoFix geeli veenilaiendite raviks komplikatsioonide eri etappides, ning tõde on see, et tulemused on suurepärased. Mitmed patsiendid olid geeli kasutades võimelised kirurgilistest raviprotseduuridest loobuma. See aitab alates kannatuste esimesest faasist kuni veenilaiendite raskeimate faasideni.

VaricoFix geeli koostis:

 1. Arnika – taim, mis kasvab Prantsuse alpide jalamil. Stimuleerib vereringlust, parandab haavu ning eemaldab paistetust. Soodustab taaselustamise protsessi ja vähendab põletikku.
 2. WeiBwurz – normaliseerib ja säilitab venoosseid funktsioone. Tugevdab veene ja veresooni, pakkudes kahekordset kaitset. Vähendab “täpilise naha” sümptomeid ja parandab veenide funktsioneerimist.
 3. Küpressi koonused – säilitab ja parandab nii veresoonte elastsust kui ka veenide elastsust.
 4. Gotu Kola – võimas stimulaator sidekoe taastamiseks säilitades veresoonte terviklikkuse ning ravides kahjustatud veene.
 5. Ruscus – taastab kahjustunud veresoonte seinu ning peatab patoloogilise protsessi. Vähendab raskete jalgade valulikkuse ja on võimas antioksüdant.
 6. Hepariin – üks kõige tõhusamaid tromboosivastaseid aineid. Taastab veresooni raku tasandil, eemaldab veenide paistetust ning naha turse kahjustunud soonte kohal. Parandab vereringet ning venoosset verevarustust. Valu, krambid, verevalumid, ning paistetus kaovad ajapikku.

 

Kõik VaricoFix koostisosad garanteerivad veenilaiendite efektiivse ravi ja pidurdavad nende edasist arengut. Samuti on sellel meeldiv, värskendav ja jahutav efekt.

VaricoFix omadused:

 • Vähendab veenides olevat vererõhku
 • Taastab kiiresti veresoonte seinade seisukorra
 • Suurendab veenide vastupidavust
 • Suurendab veenide vastupidavust
 • Eemaldab tursed
 • Vähendab kapillaaride läbilaskvust ja vastuvõtlikkust kahjustustele
 • Eemaldab veenilaiendid ning nende taas tekkimise
 • Eemaldab kohaliku põletiku sümptomid
 • Parandab sääremarja veenide olukorda
 • Suurendab veresoonte toonust

Nagu eelpool mainitud omadustest näha, eemaldab geel kõik veenilaiendite põhjused ja sümptomid. Veenilaiendid on tõsine kahjustus ning mida varem alustada raviga, seda enam on võimalik vältida komplikatsioonide tekkimist. Tänu VaricoFixile on võimalik loobuda keerulistest, kulukatest operatsioonidest ja kallitest ravimitest ning saavutada tulemus ilma valu ja tervise riskideta. See on efektiivne igas venoosse häire ravis, isegi troofiliste haavandite korral. See eemaldab peamised sümptomid, kuid samuti torkiva tunde, külmad käed ja jalad, väsimus- ja raskustunde. Asemele annab see kergustunde jalgades ning noore ja kauni välimuse.

Veenilaiendite põhjused:

 • Pärilik eelsoodumus vanematelt või teistelt sugulastelt.
 • Istuv eluviis, istuv töö võib tekitada vere settimist veresoontes. Või vastupidiselt, raske töö, pidev tõstmine ja pikad tunnid seistes ilma väsinud jalgade puhkamist.
 • Kitsaste riiete ja ebamugavate jalanõude kandmine, eriti kõrged kontsad ja/või kitsa ninaga kingad. Tulemuseks on vereringehäired ja vere vananemine.
 • Raskuste tõstmine jõusaalis.
 • Madala kiudainesisaldusega dieedid.
 • Hormonaalsete ravimite, rasestumisvastaste vahendite ja samuti teatud külmetusravimite kasutamine, mis võivad põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid ja häireid vereringes.
 • Halb harjumus istuda pidevalt ristis jalgadega, mis pärsib verevoolu ja põhjustab komplikatsioone.
 • Aju verevoolu tüsistused ja alanenud vererõhk.
 • Töö raskustega, rasedus.

On oluline alustada koheselt tõhusa raviga, esimeste veenilaiendite sümptomite ilmnemisel, selleks et taastada sooned ja ennetada probleemi süvenemist. Esimesteks sümptomiteks on raskustunne jalgades, sügelus ja põletustunne, turse, kipitus, krambid ja tuimsus.

VaricoFix geeli kasutamine:

Veenilaiendite puhul on soovitatav kanda geeli jalgadele kaks korda päevas: hommikul ja alati ka ööseks. Väsinud jalgade tunne on tavaliselt pärast tööpäeva, seega VaricoFix geel taastab öösel edukalt veenide funktsioneerimise ning tagab rahuliku ja valutu, ilma krampideta une, mis puudutab paljusid veenilaienditega patsiente.

Tulevaste probleemide ennetamiseks kasutada üks kord päevas, enne uinumist või hommikuti.

Väsinud jalgade, raskustunde ja muude ebameeldivate sümptomite puhul võib kasutada VaricoFix geeli iga kell. Kuna VaricoFix geel sisaldab 100% taimseid komponente puudub risk kõrvaltoimetele.

Selleks, et välistada võltsingud, on parim tellida VaricoFix geel usaldusväärselt leheküljelt. Sellel on väga positiivne tagasiside.