Mis on Maral Gel meestele, kuidas see toimib, kasutusjuhend, kõrvaltoimed, kasutamine. Maral Gel tugevdavad erektsiooni

Maral Gel tagasisideTaavi Rohi

Meie reporter

San Francisco lennujaama tollitöötajad vahistasid New Yorgist saabunud 41-aastase näitleja ja ajakirjaniku Jonah Falconi, keda süüdistati keelatud esemete veos.

Tollitöötajad märkasid midagi suurt tema pükstes punnitamas Kui nad lõpuks aru said, mis see oli, olid nad hämmingus. Nagu selgus, olid nad just kohtunud maailma suurima peenise omanikuga.

Maral Gel müük

Sel päeval oli härra Falcon San Franciscos töö asjul. Kontrollpunktis märkasid tolliametnikud kohe, et midagi oli valesti ning palusid reisijal skanneerimismasinast mitu korda läbi minna, kuid midagi ei tuvastatud. Seejärel palusid ametnikud mehel lahti riietuda. Pärast selle nägemist, olid nad praktiliselt šokeeritud…

Maral Gel tellimine

Jonah Falcon, maailma suurima peenise omanik:

Sel hetkel kaldus mu munn vasakule jalale. Üks ametnikest küsis minult, kas mu taskud on tühjad. Ma ütlesin “Jah”. Siis küsis ta minult, mis mu pükstest välja ulatub. Vastasin vaikselt, et see on mu riist

Pärast kõigest aru saamist, olid tollitöötajad sunnitud sellise erilise reisija ees vabandust paluma.

Maral Gel kasutusjuhend

– kirjutas Falcon oma Twitteri kontole

Maral Gel eesti

Kottide läbivaatuse käigus. leidsid ametnikud mitu tuubi geeli nimega Maral Gel. See on väga populaarne sinaka värvusega toode peenise suurendamiseks. Falcon pidi tunnistama, et on seda aastaid kasutanud.

Maral Gel foorum

Seega ei olnud see Emake Loodus, mis keie kangelasele sellise mõõdu andis, vaid hoopiski spetsiaalne geel!

Siiski ei ole ta väga innukas sellest rääkima:

kus osta Maral Gel

Kus osta Maral Gel, müük, tellimine, apteegis, hind

Muideks, Maral Geli müüakse internetis. Siin on link. Kasutage seda, aga olge lennujaamades ettevaatlikud.

Maral Gel eestis foorum, kommentaare, arvamused, tagasiside, tulemused

Daniel

Muidugi ei ole looduslikult võimalik nii suurt riista omada. See on 30 cm. Seda ma aga ei teadnud, et see geel suurendab.


Roger78

Tulevik on käes, peenist saab kodus olles suurendada. Proovin seda.


Kutt

Olen kasutanud Maral Geli juba pikka aega. Mu peenis on kasvanud 5 cm võrra ning on nüüdseks lõpetanud kasvamise ning juba mu naine kurdab, et see on liiga suur. See on ka hea lisand erektsiooni tugevdamiseks. Selleks peate kasutama vaid seda sinist imegeeli ning energiat jätkub kaheks tunniks.

Maral Gel tulemused


Printsess07

Võin ette kujutada nende tolliametnike nägusid kui nad nägid, mis seal püksis oli. Nendel endil oli ehk vaid 10 cm pikkune.


Robert

Kel on vaja peenist, mis pükstest välja torgib. Piisab ju õigest suurusest. Mina suurendasin oma peenist 3 cm võrra Maral Geliga ja sellest mulle piisab.


Emily

Wow, ma tahaks sellise kutiga kohtuda 🙂


Mihkel

Olen selle geeli kohta alles hiljuti teada saanud, kuid kartsin seda tellida, sest arvasin, et tegu on petukaubaga. Nüüd olen seda juba nädala aega kasutanud ja mu peenis on kasvanud 1 cm võrra. Kui läheb hästi, on mul varsti suur riist. Kuid ma ei taha sellist peenist nagu sel kutil oli.

Maral Gel hind


Sven

Mul on küllaltki suur peenis ja ma kestan päris kaua, nii 10-15 minutit, aga vahel ei piisa sellest minu tüdrukule, ta ütleb, et ta ei saa koos minuga orgasmi. Kas kellegil on olnud sarnast probleemi?


Toorion

Sul tundub olevat tavaline noks, aga naised ei ole kunagi rahul. Proovi Maral Geli Maral Gel Mina soovitan seda. See suurendab nii su riista, kui ka aitab sul kauem keppida. Mulle tundub nagu polekski ma õieti keppida osanud enne kui ma seda imelist sinist geeli kasutama hakkasin.

Maral Gel apteegis


Jane

Kuidas ma peaksin oma mehega rääkima ja talle seda geeli soovitama? Tema arvates pole meie sekselul midagi viga, aga mina ei ole rahul. Ma ei oska selle teemaga algust teha.


Irene

sa ei pea küsima, lihtsalt osta see. Ütle talle, et see on lihtsalt libesti. Mina tegin just nii oma abikaasaga ja rääkisin talle alles siis tõtt, kui ta peenise kasv ta pahviks lõi. Nüüd ta vaid tänab mind.