Firma Hendel’s Garden jätkab oma klientide üllatamist oma originaalsete ja kvaliteetsete uuendustega. Seekord räägime kreemist, millel on lühike nimi Goji. See on loodud naha uuendamiseks ning seega võitleb silmatorkavate vanusega seotud muutumistega. Toote kõrge efektiivsus aitas võita paljude naiste südamed. Tänapäeval on kreem kergesti kättesaadav ning iga naine võib selle tõhususes ise veenduda.

Toote sisu

Goji edu saladus on seletatav tema unikaalses sisus, mis ei sisalda kahjulikke parabeene ja säilitusaineid. Koostisosade hulgast leiab looduslikke aineid, mis on hästi tuntud tänu nahal avalduvatele soodsatele omadustele:

 • Goji marjade ekstrakt;
 • viinamarjaseemne õli;
 • jojoba õli;
 • puuviljade ekstraktid

Kreemi peamisteks toimeaineteks on Goji marjad. See on unikaalne toode, mida on viimasel ajal hakatud kasutama rahvameditsiinis ja toitumisteaduses. Goji marjade populaarsus tuleneb sellest, et nad sisaldavad suurel hulgal vitamiine, aminohappeid, betaiini ja muid tervislikke mikroelemente. Sellele kooslusele on lisatud ka orgaanilised jojoba ja viinamarjaseemne õlid.

Kuidas Goji kreem töötab?

Goji kreem mõjutab tõhusalt nahapealset niisutades ja toites seda. Selle tulemusel tungivad kreemi komponendid sügavale naha epidermidesse regenereerides nahka. See hõlbustab tõhusat kaitset kuivuse eest, mis on peamiseks kortsude põhjuseks.

Tänu Goji marjade ekstraktile on see kreem võimeline aktiveerima kasutamata naha ressursse. Regulaarne kreemi kasutamine stimuleerib looduslikku naha kosutust. Selle tulemusena näeb nahk välja noorem ja värskem.

Naha vananemine on suuresti tingitud kollageeni vähenemisest. See aine ravib naha vastupanuvõimet ja selle taastamist. Vananedes väheneb looduslikult inimese kollageeni maht. Goji kreem aitab nahal taaskäivitada selle aine tootmist. Tänu sellele, saavutab nahk endise vastupidavuse ja atraktiivsuse.

Goji cream kasutusjuhend

Goji Cream on tuntud oma kiire toime pärast. Pärast paari kasutuskorda on näha kreemi positiivset mõju. Teie nahk on pehmem ja rohkem niisutatud. Tootjate sõnul on noorendav mõju märgatav 10-14 päeva pärast regulaarset kasutamist, mis tähendab, et:

 • vares jalad ja muud pindkortsud kaovad;
 • näo kontuurid on tõstetud;
 • naha värvus paraneb.

Selleks, et saavutada kiire tulemus on soovitatav järgida mõningaid reegleid, kui kasutate kreemi:

 • kasutage kreemi nii hommikuti kui õhtuti;
 • pange kreemi nahale alles pärast kohustuslikku hügieenilist protseduuri: eemaldage kosmeetika, peske nägu spetsiaalse geeli või vahuga, ja kasutage toonikut;
 • kreemi ei tohiks nahale hõõruda jõuliselt. Piisab õrnadest liigutustest seda näole kandes;
 • kreemi nahale kandmisel vältida huulte ja silmade piirkonda.

Goji kreemi on väga meeldiv kasutada. See imendub kiiresti ja mis kõige tähtsam, ei jäta rasvast kihti. Veel üks kreemi eelis on selle õrn lõhn. Kreem on aktiivne kogu päeva jooksul. See toidab naharakke ja aktiveerib ainevahetusprotsesse epidermides.

Goji Cream’i eelised

Enamik vananemisvastaseid kreeme sisaldavad erinevaid hormoone. Nad tegutsevad kiiresti ja tõhusalt, kuid võivad põhjustada kõrvaltoimeid. Mahetooted on rikastatud vitamiinide ja antioksüdantide ning on heaks alternatiiviks. Elustav Goji kreem on üks neid tooteid. See on täiesti ohutu ja väga tõhus. Üheks selle suurimaks eeliseks on asjaolu, et see ei põhjusta allergilisi reaktsioone peaaegu kunagi. Seetõttu võivad Goji kreemi kasutada ka naised, kellel on tundlik nahk. See fakt muudab selle kreemi üheks parimaks kreemiks erinevate kosmeetiliste vananemisvastaste kreemide seas.