• Eemaldab kaariasega seotud defektid
  • Täidab mikromõrasid ja mikropoore hammastel
  • Taastab hammaste valge värvuse, vähendab hambaemaili tundlikkust

Profesionaalne hambahooldus kodus DENTA SEAL – kasutusjuhend, kasutamine, tulemused

Emaili tugevdaminekus osta denta seal

Hüfroksüapatiit sulgeb katmata hambakanalid ja kaitseb igemeid välistegurite eest.

See hoiab ära valu tekke ja tugevdab emaili.

Eemaldab bakterid

Praod ja lõhed hammastes soodustavad kasulikke tingimusi bakterite levikuks, mis hiljem teie hambaid hävitavad.

Puhastamise käigus hambapastaga DENTA SEAL rünnatakse baktereid ja hambakatu osakesi aidates kaasa nende hävingule suuõõnes.

Taastab

Kahjustatud hambaemail väikeste mõradega tumeneb, sest valgus ei saa sellelt korralikult peegelduda.

Hüdroksüapatiit täidab mõrad ja paneb hambapinna läikima. Hambaemail muutub siledaks ja säravaks ning selle algne värvus taastub.

Täiendatud retsept kaariase vastu.

Selle taastava retsepti baas DENTA SEAL hambapastas on hüdroksüapatiit. Selle osakesed täidavad poore ja mõrasid, mis tekivad hambaemaili pinnale.

Selle tulemusena, muutub email lumivalgeks ja vastupidavamaks hambakatu bakterite vastu.

denta seal kasutusjuhendMida ütlevad spetsialistid Denta Seal-i kohta? Denta Seal valgendav hambapasta

Mitmed hambapastad ei ole võimelised hambaid kaariase eest kaitsma- nende ülesandeks on eemaldada toidujäätmeid vahtu tekitamisega. Sellest ei piisa, et saada täielikult kaitset hammastele.

DENTA SEAL on läbimurre koduse hambahoolduse juures. Tänu hüdroksüapatiidile, tungib hambapasta emaili juba puhastamise faasis ning täidab mõrad parandades hambaid ja aidates kaasa kaltsiumi ja fosfaadi tasakaalustamisele, mis hambas on vähenenud.

Hambaarst

Ireene Pilt

Denta Seal suuhooldus – meie klientide tagasiside

denta seal eestiOlen 44-aastane ja pool oma elust tundsin häbi oma hammaste pärast. Halvad geenid. Hambad olid kollased ja igemeprobleemid olid igapäevased. Samuti olid mu hambad väga tundlikud. Ma kulutasin hambaarstidele palju raha, aga kunagi ei saavutanud ma selliseid tulemusi nagu DENTA SEAL abil. Suured tänud tootjatele! Soovitan kõigile vahetada oma hambapasta just selle vastu.

Helen

kus osta denta sealHambaarst soovitas mulle seda hambapastat. Olen lapsepõlvest saati oma hammaste eest hästi hoolitsenud ja külastanud hambaarsti iga 3 kuu tagant, et hambaid kaariasest ja katust puhastada ning hambaauke parandada. Nüüd on see vajadus kadunud. Mu hambaarst on väga rahul mu hammaste heaolu üle ning seda olen ka mina. Mu sõbrad isegi arvavad, et lasin hambaid valgendada.

Maarja

denta seal tulemusedVanadusega hakkasid mu hambad hõrenema. Pool suud on plomme täis ja mõnes kohas on hambad koguni välja tõmmatud. Määrisin oma hambaid isegi männikoorega, et päästa neid väheseid hambaid, mis järgi, aga email muutus üha nõrgemaks. Mu tütar ostis mulle selle hambapasta, et proovida. Olin väga rahul. Hambavalud lõppesid ja igeme põletikud kadusid. Ma pole 6 kuud hambaarsti juures käinud.

Miikael

Kuidas tellida DENTA SEAL – müük, tellimine

  1. Jätke oma tellimus kodulehele
  2. Meie operaatorid helistavad teile tagasi ja vormistavad tellimuse
  3. Teie pakk saabub posti teel
  4. Makse toimub paki kättesaamisel

48 €

24 €