Bustural rinnamuutmiskreem annab kauapüsiva push-up rinnahoidja efekti alatiseks. 95% tarbijatest teatasid, et toode tõesti toimib. Tulemused on nähtavad kõigest pärast 2-4 nädalat.

Mis on Bustural?

Bustural on rindade suurendamise kreem formuleeritud taimedest, õlidest ja Volufiline ™ lahustist. Volufiline ™ on loodusli Gardenia Asiatica taime ekstrakt, mida on kasutatud meditsiinis juba ammustest aegadest. Kreem on mõeldud igas vanuses naistele ning seda võib kasutada ka pärast imetamist.

Toote omadused

Järgmised põhijooned võib esile tuua:

  • Rindade suurenemine
  • Igale vanusele
  • Tugevdav ja tõstev mõju
  • Rinna kontuuri ja kuju parandamine
  • Naha niisutus ja pehmus

Toimeained

Kreem sisaldab apelsini õli, mis on saadud nii magus kui hapu apelsini koorte külmal kompressimisel. Sellel on imeline tervendav võim. See stimuleerib kollageeni sünteesi ja toetab sidekoe tugevdamist. Lisaks on apelsiniõlil ka vananemisvastane ja pinguldav toime, mistõttu on see oluline komponent nahahooldustoodetes.

Viinamarjaseemne õli on samuti oluline toote koostisosa. Rikas linoolhappe poolest, imendub see nahka, seda kiiresti niisutades. Viinamarjaseemneõli on tuntud ka selle antioksüdantide ja toitvate omaduste poolest, mistõttu kasutatakse seda tihti meditsiinis. See koostisosa stimuleerib kudede regeneratsiooni ja aitab kaasa naha elastsusele.

Kirsipuu õli on ka võimas antioksüdant, mis annab lisatõuke hüdratsioonile.

bustural estonia order

Kuidas kasutada Busturali

Kreemi kasutusjuhend on üsna lihtne. Kandke toodet kaks korda päevas puhastatud, niisutatud nahale. Masseerige õrnalt üle oma parema rinna kuni kreem on täielikult imendunud (5-10 minutit). Hiljem kandke Busturali ka oma vasakule rinnale. Järkjärgulist rindade tõusu võib märgata kahe kuu jooksul. Silmnähtavaid tulemusi aga juba 2-4 nädala möödudes.

Efektiivsus

Volufiline ™ on kliiniliselt tõestatud oma omaduste poolest suurendada rasvarakkude mahtu rindades 8%. Ja kui see pole piisavalt muljetavaldav, siis suudab Bustural teha seda veelgi rohkem. Seda kreemi regulaarselt kasutades, tõstab kreem märgatavalt rinna kontuuri muutes selle tunduvalt kütkestavamaks ja silmapaistvamaks. Võrreldes teiste rindade suurendamise meetoditega nagu tabletid või rinnaimplantaadid, kantakse seda kreemi otse nahale ning see ei kahjusta teie tervist.

Kreemi tootjad läbisid spetsiaalse eksperimendi selle tõhususe tõestamiseks. 30 naist vanuses 18-35 aastat, kellel olid erineva suurusega rinnad, kasutasid kreemi kaks korda päevas 56 päeva jooksul. Kuu aega hiljem tõusis keskmine rasvarakkude kasv rinnanäärmekudedes 1,4% võrra, samas oli maksimaalseks kasvuks 6,6% (8 naisel). Pärast katset oli mõne naise rinnakasv koguni 8,5%. Keskmine muutus aga 2,2%.

Bustural võeti testimise alla Rahvusvahelise Tervise Organisatsiooni ekspertide poolt 14 riigis. Kas see tõesti toimib? Tuhande naise arvamused toote kogemusest on parimaks tõendiks. 95% naistest kinnitasid selle tõhusust. Mõned naised mainisid mõju rinnatõstmisel, teised täheldasid rindade suurenemist ja kolmandad märkasid muutust kontuuris ja rindade kujus. Kõige positiivsem vastukaja pärineb tarbijatele, kes on kogenud kõiki neid muutusi. Need naised, kes julgesid tellida Busturali, on nüüd suurepärases vormis ja tunnevad end atraktiivselt.