Black Latte toode kaalulangetamiseks – mis on, kuidas see toimib, kõrvaltoimed, tulemused, kasutusjuhend, foorum eestis

Kas oled liigsetest kilodest tüdinud? Kas ebaõnnestud kaalukaotuses? Või kipud kilosid juurde võtma niipea kui oled need maha saanud? Soovid kanda oma lemmik kleiti, kuid ei suuda sellesse mahtuda ja ilusate riiete ostmine on sinu jaoks suur probleem?

black latte kuidas see toimibMa olen tänulik nendele inimestele, kes kutsusid mind rasvaks ja vaatasid mind ülevalt alla. Ilma nendeta oleksin ikka veel paksuke! ” ütleb Niina Hubert kes kaotas 26 kilo. Teekonnal kauni kehani proovis ta suure hulga erinevaid dieete, kuid lihtsaim meetod osutus kõige tõhusamaks. Niina rääkis detailselt selle meetodi kohta, mis ühtlasi ka ennetab uue kaalutõusu teket. Siin on tema lummav lugu…

Ma pole kunagi olnud habras tüdruk, kuid ülekaal ei häirinud mind. Kui ma kohtusin oma tulevase mehega Markiga, siis ma lõõgastusin ja jõudsin arusaamiseni alles siis, kui mõistsin, et olen tõeliselt paksuks muutunud.

Kui Markiga tutvusin, siis ma lõõgastusin ja jõudsin arusaamiseni alles siis, kui mõistsin, et olen tõeliselt paksuks muutunud.

Oleme Markiga suhtes olnud enam kui 7 aastat, meil on kaks kaunist tütart. Kuid alles hiljuti olime nagu öeldakse “lahku kasvanud”. Mark elas oma korteris, ta töötas palju ja külastas mind aeg-ajalt. Siis ta lahkus uuesti.

Alates meie suhte algusest olen ma alati oodanud, et ta teeks mulle abielu ettepaneku. See oli minu unistus!

Millal ta küll ettepaneku teeb? See oli mu unistus!

Kuid ma esimest korda rasestusin, mõtlesin, et nüüd me kindlasti abiellume. Kuid kahjuks seda ei juhtunud. Mark jätkas minu külastamist, ma jätkasin tema ootamist …

Kui meie vanem poeg sündis, olime väga õnnelikud. Ta lapsendas lapse, ümbritses mind hoolitsustega ja aitas mind kõiges. Ma tundsin ta armastastust meie vastu, aga see oli tema eriline armastusviis.

Mu pojal oli oma teine sünnipäeva, kui otsustasime 2 nädalaks koos mere äärde reisida. Meri, päike ja liiv. Olin puhkust nii kaua igatsenud!

Egiptus pakkus meile mõnusa hotelli, sooja ranna ja “kõik hinnas” söögi, see oli meie jaoks suurepärane võimalus.

black latte kommentaare

Rannas märkasin äkki, et Mark kulutas palju aega ühe tüdruku vaatamisele. Ma ei öelnud midagi, kuid ma otsustasin teda jälgida. Alguses mõtlesin, et ta armus esimesest pilgust. Kuid hiljem muutis ta oma tähelepanu objekti ja hakkas teist tüdrukut vaatama, siis veel ühte tüdrukut ja see ei lõppenud kunagi!

Ma olin vihane! Minu poega ja mind nagu poleks olemas olnud.

Äkitselt taipasin, et talle lihtsalt meeldisid kõhnad tüdrukud!

Ma pole kunagi tahtnud välja näha nagu armukade rumalpea, sellepärast proovisin ma rahuneda ja analüüsida. Ma mõistsin kiiresti, et kõigil neil tüdrukutel, keda ta oli vaadanud oli üks ühine omadus – nad olid kaks korda peenemad kui mina! See mõte tuli mulle nagu välk selgest taevast. Talle lihtsalt meeldivad kõhnad tüdrukud! Võib-olla oli see tema käitumise peamiseks põhjuseks meie suhtes?

Mul oli üks foto, kus ta hoidis mind käte vahel samal ajal vaadates üht järjekordset “kiitsakat tüdrukut”, vaadake:

mis on black latte

Mark ei öelnud mulle kunagi, et mu figuur talle ei meeldiks. Ta ei palunud mul kunagi kaalust alla võtta, mitte midagi sellist. Kuid ei järgnenud ka abieluettepanekut, millest ma nii palju unistasin.

Need mõtted painasid mind, ma tulin stressiga toime tänu söö-palju-jaksab toitumisele. Nende kahe nädala jooksul sõin kolme eest.

Pärast puhkusel naasmist kaalusin ennast ja ma olin šokeeritud. Koos pävitunud nahaga tõin Egiptusest kaasa 9,5 kilo. Ma olin närvivapustuse äärel.

Ma hakkasin uurima internetist salenemist käsitlevaid teemasid, kuid paar nädalat hiljem sain teada, et olin teist korda rase! Minu puhkus oli sõna otseses mõttes viljakas. Ilmselgelt, oma seisundis loobusin kaalulangetus mõtetest, minu mõtted olid mujal …

Igatahes, kahtlustasin edasi, et ma ei meeldinud Markile kui naine.

Ma ei suutnud loobuda mõttest, et Mark ei armastanud mind kui naist. Ma otsustasin peaaegu abordi teha. Mul on väga hea meel, et Mark keelas mulle kategooriliselt isegi sellest mõelda.

Seega saime oma teise lapse, veel ühe poja. Ajalugu kordus. Mark võttis lapse omaks ja ta ümbritses meid hoolitsuse, armastuse ja tähelepanuga. Aga ainult siis, kui ta oli läheduses. Peale tema hambaharja ei olnud minu korterist ühtegi temale kuuluvat asja, seega jätkasin ma lastele keskendumist, see oli minu viis olukorraga tegelemiseks.

Kui ma lõpetasin rinnaga imetamise, hakkasid mõtted kehakaalu alandamisest mind uuesti piinama. Ma ei suutnud seda puhkust unustada, kujutasin ette, kuidas Marki imetlevad silmad peatusid saledatel tüdrukutel, ja meie suhetes ei muutunud midagi. Ma kaalusin endiselt 88 kilo.

Kaalusin siis 88 kg. Seega otsustasin!

Nii ma siis otsustasin, et on aeg muutuda! Ma proovisin kõiki asju: dieeti, võib-olla tosinat, erinevaid treenimisprogramme, keha mähiseid, erilisi massaaže jms. Kõik need asjad kas üldse ei aidanud või siis ainult ajutiselt – niipea, kui kaalu oli läinud, tuli ta välk kiirelt tagasi.

Kohtasin tüdrukut, Anna, kondiitri poes ta oli üks tüdrukutest, kes sünnitas koos minuga samas sünnitushaiglas, kui sain oma teise laps. Ma ei suutnud teda ära tunda, ta oli kunagi olnud minust poole suurem ja nüüd oli ta peaaegu 3 korda väiksem kui pärast sünnitust!!!

“Uskumatu!”, pursaksin põnevusest välja, selle asemel, et teda tervitada. “Ma ei suuda oma silmi uskuda! Anna, kas see oled tõesti sina ?! ”

“Olen pisut peenem, kui varem, kas pole?” ütles ta mulle naeratades, ise samal ajal küpsiseid ostes.

“Ja sa sööd ka kondiitritooteid ?! Kuidas see sul õnnestub? Kuidas??? Ma proovisin sport ja dieediga ning saunade ja muude asjadega, proovisin kõike! Ma võisin jõuda kuni miinus 3-kilogrammini nädalaks või kaheks, millele järgnes 7 kg kaalutõus! ” Ma peaaegu nutsin kõva häälega, mäletan seda hetke selgelt, sest poes olevad inimesed hakkasid mind jõllitama.

“Niina, mis dieet, mis saunad, kas sa oled arust ära? Mul on idee. Läheme minu juurde ja vestleme, mu abikaasa on hetkel tööl, võtame tassi teed ja räägime. Ma premeerin ennast nende kookidega ja sina võid juua kuuma vett, “lausus Anna, andes mulle mõnusalt mõnusalt vaimu. “Ma ütlen sulle kõike, ma näitan seda teile ja isegi proovin.”

“Niina, mis dieet, mis saunad, kas sa oled arust ära?”

Ma olin kohutavalt huvitatud ja nõustusin koheselt. Pealegi pidi Mark järgmisel päeval minema kahe nädalasele ärireisil, mistõttu ta pühendas viimased hetked enne lahkumist lastele ja mul oli natuke aega iseendale.

Anna kaotas 33 kg praktiliselt 3,5 kuuga kohe pärast rinnagatoitmise lõpetamist. Ta ei pidanud dieeti, ei olnud paastu ega jõusaali. Ta elas oma tavalist elustiili ja ei piiranud end millegagi.

Ta keha muutus saledaks nagu noorel naisel. Mis veelgi kummlisem, selline suur kaalukaotus ei jätnud tema nahale ühtegi venitusarmi. Ma arvasin, et Mark naudib kindlasti tema silmitsemist.

Mind valdasid tugevad emotsioonid, kui sain teada, kui lihtsalt ta selle kõik saavutas, kui lihtne ja ohutu võib olla iga naise soov saada lahti lisa kilodest. Tema salenemis retsept lihtsalt hämmastas mind!

Mäletan liiga hästi, millisest põrgust pidin läbi käima, kui üritasin kaotada vastikuid kilosid. See oli õudusunenägu! Ma mäletan seda depressiooni, mida ma tundsin dieedi ajal ja meie järjepidevaid tülisid Markiga, mu närvivapustust ja seda, kuidas ma hakkasin sööma kõike ilma peatumata, kui mul rada jalgealt kadus.

See oli isegi veel häirivam, nähes, et see kõik mida ma olin pidanud läbi elama oli ilma asjata ja kaalu saab langetada ka teisiti. Häbi lugu, aga ma leppisin selle tundega, sest nüüd teadsin kindlalt, mida täpselt teha on vaja.

Nüüd kuulake hoolega mida Anna mulle ütles!

Kõige tõhusam kaalulangus toode on aktiveeritud süsi. Kord organismi jõudnuna kõrvaldab see mürgised ained kahe mehhanismi kaudu. Esiteks, adsorbeerimise ja poorse struktuuri abil. Teiseks, katalüütilise redutseerimise abil (protsess, mis sunnib negatiivselt laetud saasteainete ioone ühinema positiivselt laetud süsinikuioonidega).

Aktiveeritud süsi seob inimkehas esinevaid toksiine ja nende molekulide sidumine eemaldab need kiiresti soolte kaudu.

Kummalisel kombel leiti suur osa aktiivsüsi kasulikke omadusi ammu iidses Indias ja Hiinas kodanike poolt, kes puhastasid vett jookide ja veini tootmise jaoks, kasutades selleks süsi. Pärast nii paljusid sajandeid on dietoloogid tunnustanud söe üheks parimaks puhastusmeetodiks.

Kui me kohale jõudsime, siis Anna turgutas mind lattega. See polnud mingi tavaline latte, see oli must. Algul olin ma üllatunud, kuid see maitses nagu tavalne kohvil koos tugeva vahustatud piimaga. See oli imemaitsev.

“See ongi minu saleda keha saladus, söe latte Black Latte” ütles Anna. Ta näitas mulle pakikest selle musta pulbriga, millest ta joogi valmistas. Sellek ei ole spetsiaalset kohviaparaati vaja. Selle võib lihtsalt klaasi kuuma vee sisse lisada.

“See ongi minu saleda keha saladus, söe latte Black Latte ütles Anna. Ta näitas mulle pakikest selle musta pulbriga, millest ta joogi valmistas. Sellek ei ole spetsiaalset kohviaparaati vaja. Selle võib lihtsalt klaasi kuuma vee sisse lisada.

Sa peaksid seda korra päevas jooma, eelistatavalt hommikul. Siis kõik liigsed kalorid, mida teie keha päeva jooksul saab, ei ladestu rasvana. Kas te kujutate seda ette? See on unistus!

black latte hind

” See ei saa ometi tõsi olla! Kas see on tõesti nii lihtne?” Pomisesin.

“Võite uskuda või mitte, see on teie valik. Kui teile meeldivad väljakutsed, siis jätkake ja muutke oma elu veel keerulisemaks. Sa tahtsid teada, mis minuga juhtus ja ma rääkisin sulle kõigest. Nüüd on järgnev sinu teha. Ma ei ole müüja, mul ei ole eesmärki sind seda ostma panna. Proovige seda, kui soovite, jätkake joogivee tarbimist, kui te seda ei tee, võite kasvõi söömise lõpetada, see mind enam ei huvita. Muide, kas sa maiust soovid? ” küsis Anna ja pakkus mulle mu lemmik ekleeri.

“Ei aitäh. Ma peaksin minema.”

Sellel hetkel ma ei teadnud, et need 1,5 tundi viivad lõpuks elumuutusteni…

Me vahetasime telefoni numbreid ja ma lahkusin. Ma veetsin Anna juures 1,5 tundi. Sellel hetkel ma ei teadnud, et need 1,5 tundi viivad lõpuks elumuutusteni…

Ma tormasin täie kindlusega koju. Lülitasin arvuti koheselt sisse ja tellisin Black Latte leheküljelt, mille Anna mulle andis. Kolme päevaga saabus ihaldatud pakk ning ma jätkasin oma teekonda!

Ma kaalusin ennast. Kaal näitas 88,4 kilo. Sellest päevast alates sisaldas iga mu hommik tassi Black Latte’t.

Järgmisel päeval astusin jälle kaalule – 88,5 kg. Pluss 100 grammi. Öelda, et olin ärritunud, seda on väha. Ma olin lausa paanikas.

Helistasin Annale.

“Niina, rahune maha. Kaal hakkab kaduma alles 4-5 päeval. Jätka lihtsalt selle kasutamist ja unusta kaal järgmiseks 5 päevaks ja sa näed, kuhu see asi viib, “vastas Anna. Ta tundus huvitatult.

Seega jätkasin selle joomist. Ma ei muutnud oma igapäevast toitumist, ma lihtsalt jõin ühe tassi Black Latte’t igal hommikul. Ma oli nii põnevil, et teada saada, mis järgmisena juhtub. Ma ei uskunud ikka, et hakkan kaalu langetama, ilma oma dieeti ja eluviisi muutmata.

Kuuendal päeval astusin kaalule, jalad värisesid ärevusest, astusin peale ja sulgesin oma silmad. Kartsin vaadata, kuid paari sekundi möödudes avasin järsult oma silmad. Kaal näitas 83,3 kilo.

Olin kaotanud 5 kilo ja 100 g esimese 5 päevaga ilma toitumist muutmata ja ilma trenni tegemata.

Need esimesed edunumbrid jäid mulle pähe. See oli uskumatu. Mu süda tagus rinnus, ma suutsin erutusest vaevu hingata! Ma tegin seda!!!

Minu järgmise nädala menüü ei erinenud tavalisest. Välja arvatud üks asi – iga päev jõin tassi oma lemmik Black Latte’t.

Ma keelasin endal kaalu kontrollida, kuid isegi ilma kaaluta võisin tunda, kuidas ma kaalu kaotan. Mõnikord tundsin meeldivat soojust kätes, maos ja reites. Mul oli tohutult palju energiat, mul polnud seda nii kaua olnud. Minu püsiv väsimus kadus.

Kui ma nädal hiljem kaalule astusin, ma peaaegu minestasin. See näitas 74,4 kilo. Tähendades, et kaotasin veel 9 kilo nädalaga.

12 päevaga muutusin 13 kilo ja 700 grammi kergemaks!!!

Kujutlege ennast ootamatult mitu kilo kergemalt. Kujutage ette, kuidas ennast tunnete. Kujutage ette, kui hea on see tunne, kui iseendale meeldite. Siis mõistate, mida ma sel hetkel tundsin.

Loomulikult märkasin, et mu riided on liiga lodevad. Kuid mul ei olnud aimugi, et olin kaotanud 14 kg. vähem kui 2 nädalaga, ma lihtsalt ei suutnud oma silmi uskuda!

Marki saabumiseni oli jäänd kaks päeva. Kujutades Marki reaktsiooni muutustele, tundsin nagu oleksid mulle tiivad kasvanud ja suudaksin liblikana lennata. Lapsed ootasid ka oma isaga kohtumist ja kingitusi, mida ta alati oma ärireisidelt kaasa tõi.

Marki saabumise päeval valmistasime piduliku õhtusöögi, valmistasime peeneid roogasid ja küpsetasin isegi oma lemmikkoogi nimega Praha, mida ma polnud juba aastaid teinud. Ma ei kartnud enam magustoidu söömist!

Mark jõudis hetkel, kui olime laua katnud. Ukse avanemise heli kuuldes jooksid lapsed koridori, et oma isaga kohtuda.

Uksvajus lahti, Mark seisis verandal koos hiiglasliku lillekimbuga ja lastele mõeldud mänguasja kastidega. Poisid jooksid isa juurde, ta heitis mulle pilgy üle laste peade ja ta suu vajus lahti. Kastid kukusid ta käes. Samuti kukkusid ka lilled.

Lapsed hüppasid rõõmust oma kingitusi uurides, kuid Mark, kes ikka veel ei suutnud minult silmi heita, kummardus lillede ülesse korjamiseks.

Paar sekundit hiljem seisime omapäi koridoris. Mark seisis lilled ikka veel käes nagu oleks ta võlutud või midagi. Ma hakkasin naerma ja võtsin kimbu ta käest.

“kas midagi on valesti? Astu edasi!”

“Sina… Mis sinuga juhtus..Kuidas???” ei suutnud Mark ennast kokku võtta.

” Kas sa suudled mind või kavatsed lihtsalt seal sista?”

Mark haaras ootamatult minust, tõstis mu õhku ja hakkas mind suudlema, kuni mina ikka veel naersin. Sa säras õnnest, ma võisin lausa tunda, kuidas ta minu välimust jumaldas.

“Aitab, pane mind maha, peseme käed ja hakkame sööma!”

Õhtul käitus Mark pingeliselt, kui ma panin lapsed magama, sööstis ta minuni nii nagu oleks see meie esimene kord. See oli kuum öö täis pöörast armatsemist, Ma ei mäleta viimast korda kui ennast nii ihaldatuna tundsin. Rampväsinuna jäime magama alles koidikul.

Järgmisel hommikul pakkus Mark välja, et võiksime koos perepuhkusele randa minna, 10 päevaks. Nad olid sõlminud olulise eduka tehingu eelmisel päeval ja neile anti mõned vabad päevad koos preemiaga.

Ma olin õnne tipul, ma polnud kunagi oma elus nii õnnelik olnud!

Tol hetkel töötasin raamatupidajana mitmes firmas, töötasin enamjaolt kodunt. Sel nädalal polnud midagi kiiret plaanis, seega võisin vabalt nädal või paar vabaks võtta, nõustusin ilma kõhkluseta. Lapsed olid vaimustuses – nad olid mere äärde minekust nii põnevil!

Sel korral valisime Tuneesia. See oli kahe magamistoaga tuba nelja tärni hotellis. Reis sisaldas kõik hinnas sööke, mis oli hea proovikivi minu salajasele retseptile! Ma olin ka elevil, et näha, kuidas Mark käitub, kui me kohale jõuame.

Kogu ta tähelepanu oli minule suunatud. Jah, see oli minu isiklik võit!

Nädal hiljem nautisime ennast soojal Tuneesia rannal, kus on uskumatult puhas meri ja lainemurdjate heli. Mark ei pööranud oma silmi minult ning ei jätnud mind hetkekski üksi. Kogu ta tähelepanu oli minule suunatud. Ta ei vaadanud kordagi teisi naisi. Jah, see oli minu isiklik võit!

Meil olid rikkalikud eined, ma ei keelanud endale midagi. Liha, kartul, õlu, peekon ja munad, kuklid ja koogid – kasutasime kogu Tuneesia kõikehõlmavat paketti kasulikult ära. Ma sõin väiksemaid portsjone, ei tahtnud liiga palju süüa. Loomulikult ei unustanud ma juuga tassikest Black Latte’t.

black latte eestis

Hilja õhtul, kui meie lapsed magasid pärast lõbusat päeva, täis mängimist ja ujumist, võtsime Markiga pokaali veini, kudrutasime hotellitoa rõdul, rääkisime ja vaatasime kuud. Siis võttis Mark mu kätele ja viis magamistuppa, kus me armastasime sellise kirega, mida ma polnud näinud alates päevast, mil me teineteisega kohtusime. See juhtus iga päev. Tundsin, et võiksin rõõmust surra!

Viimasel õhtu enne lahkumist rõdul seistes palus Mark mul silmad sulgeda. Seda ma ka tegin ning ma kuulsin teda tuppa minemas ja sealt tagasi tulemas.

“Ava oma silmad!” ütles Mark õhinaga.

Ma avasin. Mark seisis paremale põlvele laskunult minu ees. Ta hoidis oma käes kuldsõrmust.

“Kas sa abiellud minuga?”

Hetkeks kaotasin oma nägemise. Olin neid sõnu kõik need 7 pikka aasat oodanud!

Ootasin neid iga päev. Unistasin neist, kujutasin nii mitmeid kordi teda neid sõnu lausumas. Tundsin, kuidas mu silmad pisaratega täitusid.

“Kas sa mõtled seda tõsiselt?” ei leidnud ma paremaid sõnu.

“Päris kindlasti! Sa oled parim, kõige ilusam ja tahan, et sinust saaks minu naine. Päriselt! Ma ei taha enam tulla ja minna. Ma tahan, et me elaksime igavesti koos!”

Puhkesin nutma, nõjatusin tema kaelale ja laususin läbi pisarate: “Jah, ma tulen!”

Niipea kui me koju jõudsime, läksime raekotta ja esitasime taotluse.

Ma unustasin oma kaaluprobleemi. Mere ääres kaotasin kümne päeva jooksul 7,5 kilo, süües kõik hinnas toite ja juues Black Latte’t.

Minu elus juhtus nii palju, et ma lihtsalt unustasin oma kaaluprobleemi täielikult. Seekord kaotasin puhkuse ajal 7,5 kilo koos kõik hinnas söögiga ja Black Latte’ga. See polnud enam 1 kilo päevas, kui täpne olla, seal olles sõin ma rohkem kui tavaliselt.

black latte foorum

Hiljem ei üritanudki ma enam kaalu kaotada. Jätkasin Black Latte joomist igal teisel päeval. See ei takistanud mul enne pulma veel 5 kilo kaotamast.

Meie abielutseremoonia oli väga lõbus, Anna oli minu tunnistaja, olime temaga selleks ajaks headeks sõpradeks saanud. Ma olin talle väga tänulik selle uskumatult lihtsa kehakaalu langetamise retsepti eest.

Hiljem Mark tunnistas, et ta oli salaja alati soovinud, et ma peenike oleksin.

Ta ütles, et minu muutumine ajas ta hulluks. Ta ütles, et ta oli salaja alati soovinud, et ma peenike oleksin, just selline nagu ma praegu olin. Loomulikult ei rääkinud ta mulle seda kunagi, sest ta ei tahtnud mind solvata. Ta on väga arvestav, mu abikaasa!

black latte kasutamine

P.S Sellest on möödunud kolm kuud kui Mark ja mina oleme ametlikult mees ja naine. Meie järgmine samm on meie korterite müümine suurema maja ostmiseks, kus koos mugavalt olla.

Nüüd kaalun 62 kilo ja 300 grammi ning mu kaal on säilinud samal kujul kuigi lõpetasin Black Latte joomise kuu aega tagasi. Kokku kaotasin 26 kilo ja 100 grammi ning pärast 7 aastat kooselu oleme ikka sügavalt armunud. See on fantastiline tunne, ma räägin teile ning mul on tunne nagu oleksin selle ära teeninud!

black latte tellimine

Kaotasin 26 kilo ja 100g. Mu unistus on täitunud!

Mu unistus on täitunud! Mu unistus on täitunud! Läks veel paremini kui ma unistada oskasin! Jah, see oli võimalus, mis aitas mind, kui ma kohtasin Annat. See oli lihtsalt võimalus. Ja ma kasutasin seda.

Sellised võimalused ilmuvad meie kõigi ellu, kuigi need on väga harvad. Paljud meist, hõivatud oma igapäevase rutiiniga, raha taga ajamisega ja tundes usaldamatust maailma vastu, lihtsalt ei märka neid võimalusi.

Minu nõuanne: Püüdke alati oma võimalusest kinni haarata: kõigist teie elusündmustest, mõnest inimesest, keda mõnel põhjusel oma elus kohtute, loost, mida juhtute mingil põhjusel lugema, kõigest! Kui sa mõistad, et see tähendab midagi – siis ära oota, vaid haara härjal sarvist! See on saladus, saavutamaks elu suurimat õnne. Pärast oma võimaluse kasutamist, mõistad kui palju paremaks su elu muutunud on viisil, millest poleks isegi unistada osanud.

Pärast Anna loo kuulamist, arvasin esialgu, et tegemist on valega. Kuid siiski proovisin tema retsepti, seda Black Latte’t, sest me ei saa midagi kindlalt teada, kuni me seda proovinud pole. Ma oleks võinud käituda nagu suur skeptik ja lihtsalt sellest mööda kõndida ja minu elu oleks üks suur segadus. Parimal juhul ei oleks midagi muutunud! Veelgi enam, ma ei oleks kunagi teada saanud, et ma jätsin oma võimaluse kasutamata…

Kus osta Black Latte (müük, tellimine, apteegis), Black Latte hind

Neile, kes on otsustanud kindlalt tõeliselt õnnelikuks, ilusaks, atraktiivseks ja hullumeelselt ihaldatuks saada, teen ma seda, mida Anna kunagi minuga jaoks tegi, kui ma teda kohtasin. Ma näitan teile kust leida lehekülg Black Latte tootja kohta. Lihtsalt vajutage rohelist nuppu “MINE TOOTJA KODULEHELE” allpool ja see avaneb. Kõik järgnev on teie endi kätes.

Black Latte tagasiside – kommentaare, arvamused

Annika

Olgem ausad, sa peaksid vähem sööma!

Printsess

See on tema enda süü! Mida ta ometi mõtles, laskis olukorral minna kuni ta kaalus 90 kilo? Pole ka ime, et tema väljavalitu vaatas teisi naisi. Ma pole kunagi nii palju juurde võtnud, kuid suutsin alla võtta Black Latte abiga sel kevadel. Paar nädalaga 8 kaotatud kilo, see osutus täiuslikuks. Mitte ühtegi venitusarmi! Miks peaksite dieetide küüsis vaevlema või piinama ennast tundmatute keha mähistega?

Susanna Pagar

Just, kõigepealt sööd kuni kaalud tonni, siis oled üllatunud, et väljavalitu ei tee ettepanekut. Jeesus, ma ei tea mida öelda, ühelegi mehele ei meeldi rasvased naised!

Helen Puust

Ma lugesin kõike ja jõudsin järeldusele, et inimesed on blokeeritud ja ei näe isegi seda, mis on peeglisse vaadates ilmselge. Siit ka probleem. Ka mina olin selline, kogusin palju ülekaalu, siis kasutasin seda Black Latte’t. Tulemuseks on miinus 19 kilo. Tõsi, paljud hakkavad ennast dieetide või trenniga piinama ainult seetõttu, et nad ei usu erinevatesse vahendites. Kuid te ei saa enne teada, kuni pole ise proovinud.

Juulia

Ma peaaegu nutsin, kui lugesin, kuidas talle ettepanek tehti, nii tore et on olemas tõeline armastus ja sellised paarid ?!

Sirel Susi

See on nii lahe! Tahaksin ka pärast oma teist last selline välja näha. Tubli töö!

Elviira

Tahaksin küsida, kas see Black Latte sobib kõigile?! Lihtsalt mu ema on 56, kas see võib talle liiga teha?

Katriin

Elviira, mu ema kaotas sellega 12 kilo 59 aasta vanuselt, ta näeb välja peaaegu nagu mina. Seega ära muretse, sellel puuduvad kõrvalmõjud, 100% looduslik.

Brian Võiste

Mina ja mu naine kaotasime koos kaalu Black Latte’ga. Ta tellis selle hetkel, kui see meie riigis müügile tuli. Selle tulemusel kaotas ta 13 ja mina 18. Ta näeb nüüd välja nagu modell, lodevust pole. Mis minusse puutub, kaotasin oma õllekõhu, ma isegi igatsen seda!

Marianna Lakmus

Brian, kas sa mäletad, kust su naine selle tellis? Kõigepealt tundub kõik normaalne, siis satud erinevate võltsingute ja pettuste ja muude asjade peale.

Brian Võiste

Ta tellis otse tootja kodulehelt, artiklis on roheline nupuke. Siin on link: vajuta siia ja sind suunatakse õigele leheküljele.

Eveli

See on imeline, nüüd võin süüa oma lemmik magustoitu ilma muretsemata, et ma ei mahu nädala lõpuks oma kleitidesse ja seelikutesse))) Hämmastav!

Aliis Kingumets

Kaotasin 12 kilo kuuga, lisaks veel 8 pärast kahe kuu möödumist, nüüd hakkan lõpetama teist Black Latte kuuri. Ma arvan, et selle kuuri lõpuks on kogu kaalulangus umbes 25 kilo. Ma arvan, et see on suurepärane tulemus vähem kui kolme kuu kohta. Ärge uskuge seda jama, et te ei saa ilma dieedita kaalust alla võtta.

Aliina Roos

Aliis, kas sa võiksid meile näidata oma enne ja pärast pilte, ma olen väga huvitatud!!!

Aliis Kingumets

Loomulikult, ma ei häbene. Siin see on, kaks pilti enne ja pärast

black latte kuidas see toimib

Aliina Roos

Oh, aitähh sulle!!! Muideks, sa nägid hea välja juba enne kuuri alustamist!!!!

Aliis Kingumets

Öelge seda minu abikaasale, kes jättis mu kuus kuud tagasi maha ja tuli tagasi kuu aega tagasi! Kui ma küsisin temalt, miks ta mu maha jättis, vastas ta, et ta poleks mu maha jätmisele kunagi isegi mõelnud, kui ma oleksin nii hea välja näinud.

Kärol

Kaotasin ainult 9 kg kuuga, olen väga ärritunud, sest ootasin paremaid tulemusi. Seega, 15-250 kg kuuga on kõigest kuulujutt?

Ann

Mulle isiklikult meeldib tõsiasi, et salendav protsess on järk-järguline ja see ei kahjusta keha. Mul on stabiilne kehakaalu langus 3-4 kg nädalas. Kuuga on 12 kg läinud! See pole halb, ei saa kurta!

Linda Palmer

Black Latte saabus eile, ma hakkasin seda jooma ja avastasin, et näljatunne on kadunud!!! See kõrvaldab näljatunde suurepäraselt, nüüd ootan tulemusi. Isegi 200g päevas oleks minu jaoks suurepärane algus.

Lili

Linda, kas sa saaksid palun pakendit näidata?

Linda Palmer

Kindlasti, siin

mis on black latte

Kristel

Mul oli päris ebameeldib kogemus selle Black Latte’ga. Ma lõpetasin selle kasutamise ja ma ei soovitaks seda kellelegi! Ma tahtsin kaotada kilo või paar, aga selle asemel kaotasin ma 7, nii palju polnud vaja. See ei sõltunud minust, ei olnud midagi, mida ma võiksin selle peatamiseks teha, muutsin oma dieeti ja jätkasin endist viisi kaalu kaotamist. Nüüd püüan kaalu tagasi saada.

Jaanika

Inimesed, miks te olete nii kurjad? Lõpetage lehma kombel söömine, see on tsinu enda süü, kui oled suur rasvakogu jne. Kui vaatate ennast peeglis igal päeval, siis ei märka te end muutust. Üks inimene siin rääkis väga targalt, te ei näe ilmselget, kui vaatate ennast peeglist. Ma võin selle tüdrukuga samastuda. Mul on hea meel, et Niina suutis oma probleemi lahendada. Ta ei uskunud seda kõigepealt. Noh, pole ka ime. tänapäeval on nii palju salendavaid abivahendeid ja 80-90% neist praktiliselt ei tööta. Ta ei saanud eelnevalt teada, et Black Latte on üks nendest, mis päriselt ka toimib. Mitte ainult tema. Paljud endiselt ei tea seda.

Kelli

Kes ei teaks? Minu arvates kõik teavad nüüd! Minu naaber hakkas seda lattet jooma detsembri alguses. Ta tähistas uut aastat kleidis, mida ta kandis kümme aastat tagasi oma lõpupeol! Ta võttis kuuga 12 kg alla, meie kõigi mehed jäid teda jõllitama, me olime armukaded.

Pauliina Rohtlaan

Mark on armas mees))) Niina oleks pidanud seda juba ammu tegema. Muidugi on see tema süü, kelle siis veel? Ta oli armukade ja pahane, no loomulikult! On ilmselge, et talle meeldivad peenikesed tüdrukud, mida ta ometi mõtles? Kellil on õigus, nüüd teavad kõik Black Latte kohta. Võib-olla ainult need, kes ei huvitu oma välimusest, kuid seda sellepärast, et nad ei otsi võimalusi, kuidas ilusamaks saada. Kõik, kes seda soovisid, on juba selle abiga kaalu kaotanud. See pole enam uskumise küsimus.